Startér AZF4570 12V 4.2kW 10z MS 416


Kód:IS1157
Kód OEM:11.131.237, 11131237


JOHN DEERE FARM 6140 J 6068... (USA) 6,8
JOHN DEERE FARM 6155 J 6068... (USA) 6,8
JOHN DEERE FARM 6505 6068; 95HP 6,8
JOHN DEERE FARM 6506 6068; 105HP 6,8
JOHN DEERE FARM 6510, 6510L, 6510S 4045T 4,5
JOHN DEERE FARM 6515 6068DL070/071 6,8
JOHN DEERE FARM 6520 L, SE 4045T/HL273 (USA) 4,5
JOHN DEERE FARM 6520 L, SE 6068DL../TL../HL.. (EU) 6,8
JOHN DEERE FARM 6605 6068T 6,8
JOHN DEERE FARM 6610SE 6.068T 6,8
JOHN DEERE FARM 6615 6068HL271 (USA) 6,8
JOHN DEERE FARM 6620 6068TL072/HLA070/HL272 (EU) 6,8
JOHN DEERE FARM 6620 SE 6068TL072/HL272 6,8
JOHN DEERE FARM 6715 6068TL072/HL273 6,8
JOHN DEERE FARM 6810 6.068TLA 6,8
JOHN DEERE FARM 6820 6068HLA71/HL472 (EU) 6,8
JOHN DEERE FARM 6910, S 6.068TLA/5S 6,8
JOHN DEERE FARM 6920 6068HLA71/HL472 (EU) 6,8
JOHN DEERE FARM 6920 S 6068HLA73/HL474 (EU) 6,8
JOHN DEERE FARM 6920 SE 6068TL074 (EU) 6,8
JOHN DEERE FARM 7220 6068HRW../TRW../TP.. (USA) 6,8
JOHN DEERE FARM 7320 6068HRW../TRW../TP.. (USA) 6,8
JOHN DEERE FARM 7420 6068 (Mexico) 6,8
JOHN DEERE FARM 7420 6068HRW../TRW../TP.. (USA) 6,8
JOHN DEERE FARM 7425 6068 (Mexico) 6,8
JOHN DEERE FARM 7520 6068 (Mexico) 6,8
JOHN DEERE FARM 7520 6068HRW../TRW../TP.. (USA) 6,8
JOHN DEERE FARM 7525 6068 (Mexico) 6,8
MAHLE MS416, MS 416
BOBCAT 6632415
BOSCH 0001230002
BOSCH 0001367077
BOSCH 0001367081
BOSCH 0986023990
BOSCH 0986024000
CARGO 112442
DELCO REMY DRS0067
HELLA 8EA 737 878-001
HELLA 8EA 738 258-001
HELLA CS 1205
HELLA CS 1376
JOHN DEERE AL70852
JOHN DEERE AL81154
JOHN DEERE RE501157
JOHN DEERE RE503226
JOHN DEERE RE504807
JOHN DEERE SE501855
LESTER 18361
LESTER 19655
LUCAS LRS01622
SPAREX 36211
WAI 19655N
WILSON 91-15-7151
- Ložisko břemenového víka AZE,J,F 15.120.243, 15120243
- Stator AZF 12V 16.282.089, 16282089
- Přední víko AZF 16.283.500, 16283500
- Zadní víko AZF 16.283.630, 16283630
- Volnoběžka AZF 10z 16.902.379, 16902379
- Reduktor AZF 16.904.832, 16904832
- Držák kartáčů AZF 12V 16.908.336, 16908336
- Sada kartáčů AZF 12V 16.908.337, 16908337
- Rotor AZF 12V 16.908.339, 16908339
- Ložisko kolektorového víka AZF 16.908.340, 16908340
- Zapínací páka AZF 16.908.492, 16908492
- Montážní sada AZF 16.908.542, 16908542
- Spínač AZF 16.915.446, 16915446


Nahoru