Startér AZF4594 24V 4.0kW 10z MS 242


Kód:IS1140
Kód OEM:11.131.359, 11131359


CUMMINS B SERIES 6BT 5,9
CUMMINS B SERIES 6BT C 200HP 5,9
CUMMINS B SERIES 6BTA-200C 200HP, 359 CID 5,9
CUMMINS ENGINE B-Series 5,9
CUMMINS ENGINE B-Series 5,9
DRESSER LOADERS 510B 4BT3,9 3,9
HATZ W-Series 2W35 2W35; 2-cyl; 12kW 0,7
KAMAZ 4308 4,2 Cummins B 3,9 3,9
KAMAZ 4308 4X2 Cummins B 5,9 5,9
SAMSUNG EXCAVATORS SF130 Cummins 3,9
TIMBERJACK FELLER BUNCHERS 608 Cummins 5,9
TIMBERJACK MISC. EQUIPMENT 608 Harvester
MAHLE MS242, MS 242
BOSCH 986023450
CARGO 111760
CUMMINS 3 675 204
CUMMINS 3 909 914
CUMMINS 3 918 377
CUMMINS C4 929 600
DAF 1516994R
DELCO REMY 10461283
DELCO REMY 10461468
DELCO REMY 10479622
DELCO REMY 1113277
DELCO REMY 1113594
DELCO REMY 1998459
DELCO REMY 323911
DIXIE TS-1602
HELLA 8EA 732 680-001
HELLA US 857
J&N 410-12111
LESTER 6510
LESTER 6574
NIKKO 02-23-1013
PRESTOLITE 860318
WILSON 91-01-4361
- Ložisko břemenového víka AZE,J,F 15.120.243, 15120243
- Stator AZF 16.280.958, 16280958
- Přední víko AZF 16.283.092, 16283092
- Zadní víko AZF 16.283.631, 16283631
- Volnoběžka AZF 10z 16.902.792, 16902792
- Reduktor AZF 16.904.832, 16904832
- Ložisko kolektorového víka AZF 16.908.340, 16908340
- Montážní sada AZF 16.908.341, 16908341
- Zapínací páka AZF 16.908.492, 16908492
- Rotor AZF 24V 4.0kW 16.908.993, 16908993
- Držák kartáčů AZF 16.908.994, 16908994
- Sada kartáčů AZF 16.908.995, 16908995
- Spinač AZF 24V 16.915.212, 16915212


Nahoru