Startér AZJ3149 12V 2,7kW

Kód: IS0521
Kód OEM: 11.130.521, 11130521

Použití

DEUTZ DITER LKSR - 1.7.1999
BPM ARCTIC 157,181 4,2 1.1.1962 - 1.12.1987
BPM IONIC 127,144 3 1.6.1962 - 1.12.1988
BPM OCEANIC 235 5,7 1.1.1963 - 1.12.1987
BPM OCEANIC 265S 5,7 1.1.1963 - 1.7.1992
CASE FARM 2120 3-183 1.1.1990 - 31.12.1992
CASE FARM 2130 3-183 1.1.1990 - 31.12.1992
HUERLIMANN H 305 XE 2RM/ DT 1000.3A -
HUERLIMANN H 306 XE 2RM/ DT 1000.3A -
HUERLIMANN H 307 XE 2RM/ DT 1000.3AT -
HUERLIMANN H 358.4 Club DT 1000.3A -
HUERLIMANN H 361 XF 2RM / DT 1053PA -
HUERLIMANN H 476 XF DT REV 1000.3WT -
HUERLIMANN XA 606 2RM / DT 1000.3W -
HUERLIMANN XA 656 1000.3WT -
HUERLIMANN XN 706 1000.3A -
HUERLIMANN XN 707 1000.3WT -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) 554-50 CRONO 2RM / DT 1000.3A -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) 564-60 CRONO 2RM / DT 1000.3A -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) 574-60 N CROSS DT 1000.3A -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) 574-70 CRONO 2RM / DT 1000.3A -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) 660 Agile 1000.3A -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) 660-F PLUS 2RM / DT 1000.3A -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) 660-V DT / AGILE 1000.3A -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) 664-60 SPRINT 2RM / DT 1000.3W -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) 770 Agile 1000.3WT -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) C 352 S,L 1.7.1974 - 1.8.1976
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) C 503 S,L 1.4.1973 - 1.6.1976
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) C 554 Ergomatic/Compact 1003PA -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) C 603 ,S,L,LL 1.7.1974 - 1.8.1976
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) C 664 Ergomatic/Largo/Supercom. 1053PA -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) GRIMPER 555 / 560 1000.3A -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) R 235 /DT 1.9.1972 - 1.6.1976
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) R 550 / 660 -
LAMBORGHINI(SAME DEUTZ-FAHR GROUP) R 574-60 -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP ARAGON 50,60,70 1000.3AT -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP ARGON 50 2RM/ DT 1000.3A -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP ARGON 70 2RM/ DT 1000.3AT -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP DELFINO 35 01.04.1976 -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP DORADO 60 DT/2RM 1000.3A -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP FRUTTETO 60 II 2RM / 60 II DT/REV 1000.3A -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP FRUTTETO II 60 DT 1000.3A 3 01.05.1991 -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP GOLDEN 60 1000.3A -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP ROCK 60 / 55 1000.3A -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP SATURNO 80 01.03.1972 - 01.06.1976
SAME DEUTZ- FAHR GROUP SIRENETTA 35 01.04.1976 -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP SOLAR 50 983LA -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP SOLAR 55C 100.3P -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP SOLAR 60C/Compact/Supercompact 1053PA -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP SOLAR 60C Ergomatic/Montagna 1053PA -
SAME DEUTZ- FAHR GROUP VIGNERON 62 DT -
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) 40 WD405 -

Cross reference

BOSCH 0001314011
BOSCH 0001354010
BOSCH 0001354090
BOSCH 0001362022
BOSCH 0001362035
DEUTZ DITER 605720100084
FIAT 2961928
LESTER 17114
LUCAS LRS02050
MAGNETI MARELLI 63217138, 632 171 38
MAGNETI MARELLI 63217163, 632 171 63
MAGNETI MARELLI MSN233, MSN 233
MAGNETI MARELLI MT71FB, MT 71 FB
MAN 51262017011, 51 26201 7011
MWM-DIESEL 605720100084, 6 0572 01 0 0084
SAME DEUTZ- FAHR GROUP 296190300, 2 9619 030 0
SAME DEUTZ- FAHR GROUP 296190800, 2 9619 080 0
SAME DEUTZ- FAHR GROUP 296193600, 2 9619 360 0
SAME DEUTZ- FAHR GROUP 296193700, 2 9619 370 0
STEYR 207090002, 207 09 0002

Modifikace

Startér AZJ3556 12V 2,7kW IS0521 11.130.253, 11130253
Startér AZJ3503 12V 1,8kW IS0521 11.130.083, 11130083

Náhradní díly

- Spínač AZJ 16.906.144, 16906144
- Montážní sada AZJ 16.906.142, 16906142
- Sada kartáčů AZJ 16.905.973, 16905973
- Vinutí statoru AZJ 12V 2.7kW 16.906.171, 16906171
- Víko komutátorové AZJ 16.906.146, 16906146
- Zapínací páka AZJ 16.906.145, 16906145
- Držák kartáčů AZJ 12V 16.905.972, 16905972
- Mezistěna AZJ 16.281.299, 16281299
- Ložisko břemenového víka AZJ 15.120.161, 15120161
- Ložisko kolektorového víka AZJ 15.120.155, 15120155
- Volnoběžka AZJ 16.900.880, 16900880
- Rotor AZJ 16.361.481, 16361481
- Přední víko AZJ 16.281.586, 16281586
Generováno programem WebGen.cz