Startér AZJ3133 24V 4.0kW 9z

Kód: IS0492
Kód OEM: 11.130.492, 11130492

Použití

AIFO 8060 .02.811 5,2 1.6.1973 - 1.12.1980
AIFO 8061 .04.000 5,5 1.6.1979 - 1.6.1983
AIFO 8061 .04.060 5,5 1.6.1978 - 1.6.1983
AIFO 8061 .04.061 5,5 1.9.1981 - 1.6.1983
AIFO 8065 .02.000 5,2 1.6.1973 - 1.12.1980
IVECO AIFO-8031 5 300 2,9 1.1.1985 - 1.12.1989
IVECO AIFO-8031 I 05.00 2,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8041 5 260 3,9 1.6.1986 - 1.9.1988
IVECO AIFO-8041 5 300 3,9 1.1.1985 - 1.12.1989
IVECO AIFO-8041 I 05.00 3,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8041 SI 25.00 3,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8051 4 100 4,6 1.1.1984 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8051 5 200 4,9 1.1.1985 - 1.12.1989
IVECO AIFO-8051 I 05.00 4,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8061 4 000 5,5 1.6.1983 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8061 4 001 5,5 1.1.1984 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8061 4 060 5,5 1.6.1983 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8061 4 061 5,5 1.6.1983 - 1.7.1983
IVECO AIFO-8061 5 000 5,9 1.1.1985 - 1.12.1989
IVECO AIFO-8061 5 260 5,9 1.6.1986 - 1.9.1988
IVECO AIFO-8061 5 260 5,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8061 05.300 I 25 5,9 1.1.1986 - 1.12.1989
IVECO AIFO-8061 24 000 5,5 1.1.1984 - 1.12.1985
IVECO AIFO-8061 25 000 5,9 1.1.1986 -
IVECO AIFO-8061 25 010 5,9 1.1.1985 -
IVECO AIFO-8061 25 010 5,9 1.1.1986 -
IVECO AIFO-8061 I 05.00 5,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8061 I 25.00 5,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8061 SI 35.05 5,9 1.12.1991 -
IVECO AIFO-8061 SRI 25.00 5,9 1.10.1989 -
AIFO 8060 .02.800 5,2 1.6.1973 - 1.10.1981
AIFO 8061 .04.050 5,5 1.6.1979 - 1.6.1983
AIFO 8061 .04.051 5,5 1.9.1981 - 1.6.1983
BENFRA 10 451 Aifo-8061I000 5,5 1.10.1982 - 1.2.1986
BENFRA 1.25 Aifo-8031I05 3 1.7.1985 -
BENFRA 1.35 Aifo-8041I05 3,9 1.7.1985 -
BENFRA 215 I Aifo-8031I05 2,9 1.7.1985 -
BENFRA 315 Aifo-8041I05 3,9 1.7.1985 -
BENFRA 4.8 Aifo-8041I05 3,9 1.1.1986 -
BENFRA 4.10 Aifo-8051I05 4,9 1.6.1986 -
BENFRA 4.12 Aifo-8061I005 5,9 1.7.1986 - 1.6.1991
BENFRA 415 IB Aifo-8051I05.00 4,6 1.5.1981 -
BENFRA 5 RD Aifo-8041I05 3,9 1.2.1985 - 1.4.1987
BENFRA 515 I Aifo-8061I000 5,5 1.4.1983 - 1.6.1985
BENFRA 515 I Aifo-8061I005 5,9 1.7.1985 -
BENFRA 6 CH Aifo-8051I000 4,6 1.5.1981 - 1.5.1985
BENFRA 7 RD Aifo-8051I05 4,9 1.6.1986 - 1.4.1988
BENFRA 7.8 Aifo-8061I005 5,9 1.12.1987 -
BENFRA 8 CH Aifo-8061I000 5,5 1.7.1981 - 1.12.1984
BENFRA 9.7 Aifo-8061I005 5,9 1.1.1986 - 1.6.1991
BENFRA 9.8 Aifo-8061I005 5,9 1.1.1986 -
BENFRA 9.9 CH Aifo-8061SI25 5,9 1.10.1985 - 1.4.1991
BENFRA 9.10 CH Aifo-8061SI25 5,9 1.2.1985 - 1.4.1991
BENFRA 9531 Aifo-8051I000 4,6 1.11.1981 - 1.2.1986
FIAT DI 130C 8061I25 5,9 1.9.1988 - 1.12.1990
FIAT DI 150C 8061I25 5,9 1.9.1988 - 1.12.1990
FIAT-ALLIS 65 B 8061I05A11017 5,9 1.1.1986 -
FIAT-ALLIS 655 B 8065.04.089 5,5 1.1.1978 - 1.12.1985
FIAT-ALLIS FE 12,R 8041.I005ALL 3,7 1.12.1986 - 1.12.1988
FIAT-ALLIS FE 16 8041I000ALL018 5,5 1.10.1983 - 1.12.1987
FIAT-ALLIS FR 7 8041.I05 3,7 1.4.1985 - 1.4.1988
FIAT-ALLIS FR 9 8051.I05 4,6 1.4.1985 - 1.9.1987
FIAT-ALLIS FR 9 8051IA11012 4,6 1.12.1982 - 1.3.1985
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI DI 130C 8061I25 5,9 1.12.1990 -
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI DI 150C 8061I25 5,9 1.12.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 130 C 8061I25 5,9 01.12.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 150 C 8061I25 5,9 01.12.1990 -
FIAT 40 NC 8040.02.360 3,5 1.9.1972 - 1.12.1977
FIAT 50 NC 8040.02. 3,5 1.9.1972 - 1.12.1977
FIAT 55 NC 8040.02. 3,5 1.9.1972 - 1.12.1977
FIAT 75 PC 8060.02.070 5,2 1.1.1976 - 1.12.1982
FIAT 79 13 8060.04.060 5,5 1.11.1979 - 1.12.1982
FIAT 79 F13 8060.04.660 5,5 1.1.1979 - 1.12.1982
FIAT 80 F13 8060.04 5,5 1.4.1978 - 1.5.1980
FIAT 80 NC,NT 8060.02. 5,2 1.9.1972 - 1.5.1980
FIAT 90 F13 8060.04.055 5,5 1.4.1978 - 1.12.1982
FIAT 90 NC 8060.02. 5,2 1.9.1972 - 1.5.1980
FIAT 90 PC 8060.02.070 5,2 1.1.1976 - 1.12.1982
FIAT 100 F13 8060.04.055,060.660 5,5 1.4.1978 - 1.12.1982
FIAT 100 NC 8060.02. 5,2 1.9.1972 - 1.5.1980
FIAT 110 NC,NR 8060.02.000 5,2 1.9.1972 - 1.2.1982
FIAT 110 NC,NT13 8060.04.000 5,5 1.1.1978 - 1.10.1982
FIAT 110 NT 8060.02.000 5,2 1.9.1972 - 1.10.1982
FIAT 314 /3 8060.12 5,2 1.1.1967 - 1.12.1978
FIAT 315 8060.04.051 5,5 1.12.1977 - 1.1.1983
FIAT 616 237AG 2,1 1.1.1969 - 1.12.1977
FIAT 616 N3 8030.02 2,6 1.1.1971 - 1.5.1979
FIAT 616 N3/4 8040.02 3,5 1.1.1971 - 1.10.1974
IVECO 79 13 Fiat-8060.04.060,660 5,5 1.1.1983 - 1.6.1983
IVECO 79 14 Fiat-8060.04.660 5,5 1.7.1983 - 1.11.1985
IVECO 79 14 Fiat-8060.05.280 5,9 1.12.1985 - 1.6.1988
IVECO 80 16 Fiat-8060.24.670,671 5,5 1.12.1982 - 1.12.1988
IVECO 80 17W Fiat-8060.25.670 5,9 1.1.1986 -
IVECO 90 17W Fiat-8060.25.670 5,5 1.1.1987 -
IVECO 95 14 Fiat-8060.04.669 5,5 1.7.1983 - 1.10.1985
IVECO 95 14 Fiat-8060.05.289 5,5 1.11.1985 - 1.5.1991
IVECO 100 -13 Fiat-8060.04.660 5,5 1.11.1978 - 1.6.1985
IVECO 109 14 Fiat-8060.04.689 5,5 1.6.1983 - 1.12.1985
IVECO 109 14 Fiat-8060.05.289 5,9 1.11.1985 - 1.6.1991
IVECO 110 14 Fiat-8060.04.639,675 5,5 1.2.1983 - 1.12.1984
IVECO 110 NC,NR,NT,PC Fiat-8060.02.001,003 5,2 1.1.1983 - 1.6.1986
IVECO 315 .8.13 Fiat-8060.04.051 5,5 1.5.1978 - 1.2.1986
IVECO 315 .8.17 Fiat-8060.24.652 5,5 1.1.1983 - 1.6.1991
IVECO 316 .8.13 Fiat-8060.04.052 5,5 1.1.1980 -
IVECO A 90-13 Fiat-8060.04. 5,5 1.1.1983 - 1.1.1985
LORRAINE (PLAXTON) 170 S,LS,TS Fiat-8060.24.652 5,5 1.6.1988 -
OM (BRESCIA) 80 OM13 -
OM (BRESCIA) 90 OM13 -
OM (BRESCIA) 100 N Fiat-8060.02.. 5,2 1.1.1973 - 1.10.1974
OM (BRESCIA) 110 P,R,T Fiat-8060.02.. 5,2 1.1.1973 - 1.10.1974
OM (BRESCIA) N 100 -
UNIC 40 /35OM 8040.02... 3,5 1.9.1972 - 1.10.1974
UNIC 50 NC 8040.02... 3,5 1.9.1972 - 1.10.1974
UNIC 90 NC 8060.02... 5,2 1.9.1972 - 1.5.1980
UNIC 100 EC 8060.02... 5,2 1.9.1972 - 1.5.1980
UNIC 110 NC,PC 8060.02... 5,2 1.9.1972 - 1.2.1982
UNIC 616 N3/4 8040.02... 3,5 1.1.1971 - 1.10.1974

Cross reference

BOSCH 0001360015
BOSCH 0001360043
BOSCH 0001368019
BOSCH 0986011310
BOSCH 0986011311
EFEL 11380
FIAT 04763995
FIAT 4231018
FIAT 4269114
FIAT 4682999
FIAT 4692477
FIAT 4699704
FIAT 4701920
FIAT 4737754
FIAT 4755108
FIAT 4807378
FIAT 77040560
FIAT 77040561
FIAT 77080560
FIAT 7740560
FIAT 77414430
FIAT 77414431
FIAT 77444430
FIAT 77445430
HELLA 8EA726031001, 8EA 726 031-001
HELLA CS232, CS 232
LUCAS LRS00837
MAGNETI MARELLI 30281004, 302 810 04
MAGNETI MARELLI 30281013, 302 810 13
MAGNETI MARELLI 63216701, 632 167 01
MAGNETI MARELLI 63216725, 632 167 25
MAGNETI MARELLI 63216726, 632 167 26
MAGNETI MARELLI 63216727, 632 167 27
MAGNETI MARELLI 63216731, 632 167 31
MAGNETI MARELLI 943216731, 9432 167 31
MAGNETI MARELLI MSN213, MSN 213
MAGNETI MARELLI MT67A, MT 67 A
MAGNETI MARELLI MT67AA, MT 67 AA
MAGNETI MARELLI MT67AB, MT 67 AB
MAGNETI MARELLI MT67AC, MT 67 AC
MAGNETI MARELLI MT67AD, MT 67 AD
UNIC 004755108, 004 755 108
VALEO 455517, 455 517

Modifikace

Startér AZJ3546 24V 3,0kW IS0492 11.130.225, 11130225

Náhradní díly

- Zapínací páka AZJ 16.905.853, 16905853
- Spinač AZJ 24V 16.905.764, 16905764
- Sada kartáčů AZJ 16.905.695, 16905695
- Držák kartáčů AZJ 16.906.638, 16906638
- Vinutí statoru AZJ 24V 4.0kW 16.906.637, 16906637
- Servisní sada AZJ 16.906.505, 16906505
- Zadní víko AZJ 16.905.481, 16905481
- Mezistěna AZJ 16.281.299, 16281299
- Ložisko břemenového víka AZE,J,F 15.120.243, 15120243
- Ložisko kolektorového víka AZJ 15.120.155, 15120155
- Volnoběžka AZJ 9z 16.901.657, 16901657
- Rotor AZJ 24V 16.361.529, 16361529
- Přední víko AZJ 16.281.345, 16281345
Generováno programem WebGen.cz