Startér AZJ3110 12V 3.0kW 9z

Kód: IS0403
Kód OEM: 11.130.403, 11130403

Použití

AIFO 8031 .04.300 2,8 1.6.1979 - 1.6.1983
AIFO 8041 .04.200 3,7 1.3.1980 - 1.12.1980
AIFO 8041 .04.300 3,7 1.6.1979 - 1.6.1983
AIFO 8060 .02.811 5,2 1.6.1973 - 1.12.1980
AIFO 8061 .04.000 5,5 1.6.1979 - 1.6.1983
AIFO 8061 .04.060 5,5 1.6.1978 - 1.6.1983
AIFO 8061 .04.061 5,5 1.9.1981 - 1.6.1983
AIFO 8065 .02.000 5,2 1.6.1973 - 1.12.1980
IVECO AIFO-8031 4 300 2,8 1.6.1983 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8031 5 300 2,9 1.1.1985 - 1.12.1989
IVECO AIFO-8031 I 05.00 2,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8041 4 300 3,7 1.6.1983 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8041 5 260 3,9 1.6.1986 - 1.9.1988
IVECO AIFO-8041 5 300 3,9 1.1.1985 - 1.12.1989
IVECO AIFO-8041 I 05.00 3,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8041 I 05.50 3,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8041 SI 25.00 3,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8051 4 100 4,6 1.1.1984 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8051 5 200 4,9 1.1.1985 - 1.12.1989
IVECO AIFO-8051 I 05.00 4,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8061 4 000 5,5 1.6.1983 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8061 4 001 5,5 1.1.1984 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8061 4 060 5,5 1.6.1983 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8061 4 061 5,5 1.6.1983 - 1.7.1983
IVECO AIFO-8061 5 000 5,9 1.1.1985 - 1.12.1989
IVECO AIFO-8061 5 260 5,9 1.6.1986 - 1.9.1988
IVECO AIFO-8061 5 260 5,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8061 05.300 I 25 5,9 1.1.1986 - 1.12.1989
IVECO AIFO-8061 24 000 5,5 1.1.1984 - 1.12.1985
IVECO AIFO-8061 25 000 5,9 1.1.1986 -
IVECO AIFO-8061 25 010 5,9 1.1.1985 -
IVECO AIFO-8061 I 05.00 5,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8061 I 25.00 5,9 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8061 SI 35.05 5,9 1.12.1991 -
IVECO AIFO-8061 SRI 25.00 5,9 1.10.1989 -
VM MOTORI HR 329SHTR 1,8 1.1.1986 -
AIFO 8060 .02.800 5,2 1.6.1973 - 1.10.1981
AIFO 8061 .04.050 5,5 1.6.1979 - 1.6.1983
AIFO 8061 .04.051 5,5 1.9.1981 - 1.6.1983
AGRIFULL 65 8045.06.320 3,6 1.3.1985 - 1.12.1989
AGRIFULL 65 DT 8045.06.220 3,6 1.3.1985 -
AGRIFULL 65 LM 8045.06.321 3,6 1.1.1990 -
AGRIFULL 70 8045.06.206 3,6 1.10.1984 -
AGRIFULL 70 8045.06.307 3,6 1.1.1990 -
AGRIFULL 70 .86F,V 8045.06.208,309 3,6 1.9.1992 -
AGRIFULL 70 C 8045.06.306 3,6 1.3.1985 - 1.12.1989
AGRIFULL 70 C 8045.06.307 3,6 1.1.1990 -
AGRIFULL 70 C-L 8045.06.206 3,6 1.3.1985 -
AGRIFULL 70 DT Frutteto 8045.06.208 3,6 1.3.1985 -
AGRIFULL 70 Frutteto 8045.06.308 3,6 1.3.1985 - 1.12.1989
AGRIFULL 70 Frutteto 8045.06.309 3,6 1.1.1990 -
AGRIFULL 80 8045.05.206,306 3,9 1.10.1984 - 1.12.1989
AGRIFULL 80 8045.05.207,307 3,9 1.1.1990 -
AGRIFULL 80 .66 8045.02.276 3,5 1.3.1984 - 1.12.1984
AGRIFULL 80 .70C Fiat-8045.02.211 3,5 1.9.1980 - 1.3.1983
AGRIFULL 80 .70F Fiat-8045.02.278 3,5 1.9.1980 - 1.12.1984
AGRIFULL 80 .76 8045.04.276 3,7 1.3.1984 - 1.12.1984
AGRIFULL 80 C 8045.05.206,306 3,9 1.3.1985 - 1.12.1989
AGRIFULL 80 C 8045.05.207,307 3,9 1.1.1990 -
AGRIFULL 80 DTF 8045.05.308 3,9 1.9.1986 - 1.12.1989
AGRIFULL 80 DTF 8045.05.309 3,9 1.1.1990 -
AGRIFULL 80 F 8045.05.208 3,9 1.9.1986 - 1.12.1989
AGRIFULL 80 F 8045.05.209 3,9 1.1.1990 -
AGRIFULL 82 .86F 8045.05.208,309 3,9 1.6.1992 -
AGRIFULL 670 Fiat-8045.02.378 3,5 1.9.1980 - 1.12.1984
AGRIFULL A 70LM 8045.06.206,307 3,6 1.1.1990 -
BENFRA 1.45 Aifo-8041SI25 3,9 1.6.1989 -
BENFRA 215 I Aifo-8031I002 2,8 1.1.1979 - 1.6.1985
BENFRA 4.11 Aifo-8041SI25 3,9 1.1.1989 -
BENFRA 7.7 Aifo-8041SI25 3,9 1.1.1989 - 1.4.1991
BENFRA 9.9 CH Aifo-8061SI25 5,9 1.10.1985 - 1.4.1991
BENFRA 9.10 CH Aifo-8061SI25 5,9 1.2.1985 - 1.4.1991
FIAT 65 46 8045.06.220,320 3,6 1.4.1985 - 1.12.1988
FIAT 65 56 8045.06.220,321 3,6 1.1.1990 -
FIAT 65 66 8045.06.220,321 3,6 1.6.1987 -
FIAT 65 88 8045.06.219,319 3,6 1.11.1989 -
FIAT 65 90 8045.06.225 3,6 1.9.1987 -
FIAT 70 56 8045.06.206,307 3,6 1.1.1990 -
FIAT 70 65 8045.06.206,306 3,6 1.10.1984 - 1.2.1989
FIAT 70 66 8045.06.206 3,6 1.9.1984 -
FIAT 70 66DT 8045.06.307 3,6 1.1.1990 -
FIAT 70 66F,FDT,LP,DT 8045.06.208,309 3,6 1.1.1990 -
FIAT 70 66 Vigneto 8045.06.208,309 3,6 1.1.1990 -
FIAT 70 75 8045.06.206,307 3,6 1.1.1990 -
FIAT 70 76 8045.06.208,309 3,6 1.1.1990 -
FIAT 70 88 8045.06.216,317 3,6 1.11.1989 -
FIAT 70 90 8045.06.200 3,6 1.3.1984 -
FIAT 80 65 8045.06.200 3,9 1.10.1984 - 1.2.1989
FIAT 80 66 2RM 8045.05.208 3,9 1.5.1987 - 1.12.1989
FIAT 80 66 2RM 8045.05.209 3,9 1.1.1990 -
FIAT 80 66 4RM 8045.05.308 3,9 1.5.1987 - 1.12.1989
FIAT 80 66 4RM 8045.05.309 3,9 1.1.1990 -
FIAT 80 66,DT 8045.05.207,307 3,9 1.1.1990 -
FIAT 80 66,DT 8045.06.206,306 3,9 1.9.1984 - 1.12.1989
FIAT 80 75 8045.05.206 3,9 1.3.1989 - 1.12.1989
FIAT 80 75 8045.05.207 3,9 1.1.1990 -
FIAT 80 88 8045.05.216,317 3,9 1.11.1989 -
FIAT 80 90,DT 8045.05.205 3,9 1.3.1984 -
FIAT 85 55 8045.05.200,300 3,9 1.10.1984 - 1.6.1989
FIAT 85 90 8045.25.310 3,9 1.1.1991 -
FIAT 580 DT 8035.04.270 2,8 1.12.1977 - 1.2.1984
FIAT 605 C,CS 8045.02.211 3,5 1.1.1977 - 1.7.1982
FIAT 640 DT 8045.02.200 3,5 1.10.1972 - 1.3.1982
FIAT 665 C 8045.02.276 3,5 1.6.1982 - 1.12.1984
FIAT 666 8045.02.276 3,5 1.2.1982 - 1.12.1984
FIAT 666 DT 8045.02.376 3,5 1.2.1982 - 1.12.1984
FIAT 670 8045.02.278 3,5 1.9.1980 - 1.4.1982
FIAT 670 DT 8045.02.270 3,5 1.7.1977 - 1.4.1982
FIAT 680 DT 8045.02.270 3,5 1.7.1977 - 1.2.1984
FIAT 765 C 8045.04.276 3,7 1.6.1982 - 1.12.1984
FIAT 766 DT 8045.04.376 3,7 1.2.1982 - 1.12.1983
FIAT 766 DT 8045.04.376 3,7 1.2.1982 - 1.12.1984
FIAT 780 DT 8045.04.270 3,7 1.1.1975 - 1.2.1984
FIAT 855 C 8045.04.275 3,7 1.2.1981 - 1.12.1984
FIAT 880 5 8055.04.200 4,6 1.9.1980 - 1.8.1982
FIAT 1000 DT,DTS,S 8065.02.200 5,2 1.4.1975 - 1.12.1979
FIAT 1380 8065.24.000 5,5 1.9.1980 - 1.12.1983
FIAT DI 25C 8035.04.359 2,8 1.1.1980 - 1.2.1986
FIAT DI 25C 8035.05.359 2,9 1.2.1986 - 1.12.1990
FIAT DI 30 8045.02.359 3,5 1.1.1973 - 1.11.1981
FIAT DI 30C 8035.04.359 2,8 1.1.1980 - 1.2.1986
FIAT DI 30C 8035.05.359 2,9 1.2.1986 - 1.12.1990
FIAT DI 30C 8045.04.359 3,7 1.7.1981 - 1.5.1985
FIAT DI 30CH 8045.05.359 3,9 1.6.1985 - 1.12.1990
FIAT DI 35 8045.02.359 3,5 1.1.1973 - 1.11.1981
FIAT DI 35C 8045.04.359 3,7 1.7.1981 - 1.5.1985
FIAT DI 35C 8045.05.359 3,9 1.6.1985 - 1.12.1990
FIAT DI 40 8045.02.359 3,5 1.1.1973 - 1.11.1981
FIAT DI 40C 8045.04.359 3,7 1.7.1981 - 1.5.1985
FIAT DI 40C 8045.05.359 3,9 1.6.1985 - 1.12.1990
FIAT DI 45C 8045.05.359 3,9 1.6.1985 - 1.12.1990
FIAT DI 50 8045.02.356 3,5 1.1.1973 - 1.7.1981
FIAT DI 50CH 8045.05.359 3,9 1.6.1985 - 1.12.1990
FIAT DI 60C 8045.05.359 3,9 1.6.1985 - 1.12.1990
FIAT DI 70 8055.04.250 4,6 1.1.1981 - 1.12.1981
FIAT DI 70C 8055.05.250 4,9 1.10.1985 - 1.12.1990
FIAT DI 80C 8055.05.250 4,9 1.10.1985 - 1.12.1990
FIAT DIM 30 8045.02.358 3,5 1.1.1973 - 1.11.1981
FIAT DIM 35 8045.02.358 3,5 1.1.1973 - 1.11.1981
FIAT-ALLIS 545 B 8061.I000Alles.009 5,5 1.9.1981 - 1.12.1982
FIAT-ALLIS FG 65A 8041.04.300 3,7 1.3.1984 - 1.1.1988
FIAT-ALLIS FL 4C 8035.02.261 2,6 1.11.1970 - 1.7.1978
FIAT-ALLIS FL 4C 8035.02.361 2,6 1.11.1970 - 1.7.1978
FIAT-ALLIS FL 4D 8035.02.365 2,6 1.11.1970 - 1.7.1978
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI DI 20C 8035.05.359 2,9 1.12.1990 -
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI DI 25C 8035.05.359 2,9 1.12.1990 -
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI DI 30C 8035.05.359 2,9 1.12.1990 -
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI DI 30CH 8045.05.359 3,9 1.12.1990 -
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI DI 35C 8045.05.359 3,9 1.12.1990 -
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI DI 40C 8045.05.359 3,9 1.12.1990 -
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI DI 45C 8045.05.359 3,9 1.12.1990 -
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI DI 50CH 8045.05.359 3,9 1.12.1990 -
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI DI 60C 8045.05.359 3,9 1.12.1990 -
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI DI 70C 8055.05.250 4,9 1.12.1990 -
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI DI 80C 8055.05.250 4,9 1.12.1990 -
IVECO DI 20C, 25C, 30C 8035.05.359 2,9 1.2.1986 - 1.12.1990
LAVERDA (FIATAGRI) 3300 8051.04.100 4,6 01.01.1983 - 01.12.1986
LAVERDA (FIATAGRI) 3300 AL 8051I005 4,9 01.04.1983 -
LAVERDA (FIATAGRI) 3350 8065I 5,2 01.01.1983 - 01.06.1986
LAVERDA (FIATAGRI) 3350 AL 8061SI 5,5 01.01.1983 - 01.12.1986
LAVERDA (FIATAGRI) 3400 8061I005 5,9 01.05.1986 -
LAVERDA (FIATAGRI) 3450 8065I 5,2 01.01.1983 - 01.12.1984
LAVERDA (FIATAGRI) 3500 8061I05 5,5 01.01.1985 -
LAVERDA (FIATAGRI) 3550 8061SI05 5,9 01.03.1985 -
LAVERDA (FIATAGRI) 3600 8061SI 5,5 01.01.1983 - 01.06.1986
LAVERDA (FIATAGRI) 3650 8061I05 5,9 01.06.1985 -
LAVERDA (FIATAGRI) 3750 8061SI25 5,5 01.06.1985 -
NEW HOLLAND ITALIA 65 56 8045.06.220,321 3,6 01.01.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 65 66 8045.06.220,321 3,6 01.06.1987 -
NEW HOLLAND ITALIA 65 88 8045.06.319 3,6 01.11.1989 -
NEW HOLLAND ITALIA 65 90 8045.06.225 3,6 01.09.1987 -
NEW HOLLAND ITALIA 70 56 8045.06.206 3,6 01.01.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 70 56 8045.06.307 3,6 01.01.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 70 66 8045.06.206 3,6 01.09.1984 -
NEW HOLLAND ITALIA 70 66DT,LP 8045.06.307 3,6 01.01.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 70 66F,DT,LP 8045.06.208,309 3,6 01.01.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 70 75 8045.06.206,307 3,6 01.01.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 70 76V 8045.06.208 3,6 01.01.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 70 76V 8045.06.309 3,6 01.01.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 70 86F,V 8045.06.208,309 3,6 01.09.1992 -
NEW HOLLAND ITALIA 70 88 8045.06.317 3,6 01.11.1989 -
NEW HOLLAND ITALIA 70 90 8045.06.200 3,6 01.03.1984 -
NEW HOLLAND ITALIA 80 88 8045.05.216,317 3,9 01.11.1989 -
NEW HOLLAND ITALIA 82 86F 8045.05.208,309 3,9 01.06.1992 -
NEW HOLLAND ITALIA 517 H 8061SI35 5,9 01.02.1939 -
NEW HOLLAND ITALIA 517 I 8061SI35 5,9 01.02.1939 -
NEW HOLLAND ITALIA 517 M 8061SI35 5,9 01.02.1939 -
NEW HOLLAND ITALIA 3500 8061I05 5,5 01.03.1985 -
NEW HOLLAND ITALIA 3550 8061SI05 5,9 01.03.1985 -
NEW HOLLAND ITALIA 3750 8061SI25 5,9 01.06.1985 -
NEW HOLLAND ITALIA L 517H,I,M 8061SI35 5,9 01.03.1992 -
WHITE TRACTORS 2-50 Fiat Engine 01.01.1976 - 01.01.1980
WHITE TRACTORS 2-60 4-211 01.01.1976 - 01.01.1984

Cross reference

BOSCH 0001359021
BOSCH 0001359102
BOSCH 0001367028
BOSCH 0001367082
BOSCH 0986011220
BOSCH 0986011221
BOSCH (USA) SR914X, SR 914 X
CNH 87376493
EFEL 11370
FIAT 2022506
FIAT 4699705
FIAT 4737755
FIAT 4755109
FIAT 4763996
FIAT 4807375
FIAT 88205006
FIAT 9972215
FIAT NEW HOLLAND 4169093
FIAT NEW HOLLAND 4692478
FIAT NEW HOLLAND 4702248
FIAT NEW HOLLAND 4832942
HELLA 8EA726032001, 8EA 726 032-001
HELLA CS240, CS 240
IVECO 500333271
IVECO 504059251
LANCIA 2022507
LANCIA 4699705
LANCIA 88205006
LESTER 17111
LESTER 18029
LUCAS LRS00847
MAGNETI MARELLI 30380301, 303 803 01
MAGNETI MARELLI 63213815, 632 138 15
MAGNETI MARELLI 63216825, 632 168 25
MAGNETI MARELLI 63216826, 632 168 26
MAGNETI MARELLI 63216827, 632 168 27
MAGNETI MARELLI 63216831, 632 168 31
MAGNETI MARELLI 63296865, 632 968 65
MAGNETI MARELLI 943216831, 9432 168 31
MAGNETI MARELLI MSN219, MSN 219
MAGNETI MARELLI MT38QA, MT 38 QA
MAGNETI MARELLI MT38TB, MT 38 TB
MAGNETI MARELLI MT68A, MT 68 A
MAGNETI MARELLI MT68AA, MT 68 AA
MAGNETI MARELLI MT68AB, MT 68 AB
MAGNETI MARELLI MT68AC, MT 68 AC
MAGNETI MARELLI MT68AD, MT 68 AD
PRESTOLITE 20500847
VALEO 436073, 436 073
VALEO 458297, 458 297
WILSON 91157010, 91-15-7010

Modifikace

Startér AZJ3116 12V 3,0kW IS0403 11.130.410, 11130410
Startér AZJ3582 12V 3,0kW IS0403 11.130.322, 11130322
Startér AZJ3535 12V 3,0kW IS0403 11.130.199, 11130199
Startér AZJ3517 12V 3,0kW IS0403 11.130.140, 11130140

Náhradní díly

- Spinač AZJ 12V 16.905.754, 16905754
- Sada uhlíků AZJ 16.905.688, 16905688
- Vinutí statoru AZJ 12V 3.0kW 16.905.686, 16905686
- Servisní sada AZJ 16.906.505, 16906505
- Držák kartáčů AZJ 16.906.503, 16906503
- Zapínací páka AZJ 16.905.853, 16905853
- Zadní víko AZJ 16.905.377, 16905377
- Mezistěna AZJ 16.281.299, 16281299
- Ložisko břemenového víka AZE,J,F 15.120.243, 15120243
- Ložisko kolektorového víka AZJ 15.120.155, 15120155
- Volnoběžka AZJ 9z 16.901.657, 16901657
- Rotor AZJ 16.361.415, 16361415
- Přední víko AZJ 16.281.392, 16281392
Generováno programem WebGen.cz