Startér AZJ 3107 12V/2.7kW

Kód: IS0399
Kód OEM: 11.130.885, 11130885

Použití

AUDI 100 D Turbo DE 2 1.8.1982 - 1.7.1985
MERCEDES-BENZ 200 D OM615.913 2 1.12.1972 - 1.1.1977
MERCEDES-BENZ 200 D OM615.940 2 1.2.1976 - 1.11.1985
MERCEDES-BENZ 220 D OM615.912 2 1.12.1972 - 1.1.1977
MERCEDES-BENZ 220 D OM615.941 2 1.2.1976 - 1.3.1979
MERCEDES-BENZ 240 D OM616.916 2 1.7.1973 - 1.1.1977
MERCEDES-BENZ 240 D3.0 OM617.910 3 1.8.1974 - 1.11.1976
MERCEDES-BENZ 240 D,TD OM616.912 2 1.2.1976 - 1.11.1985
MERCEDES-BENZ 240 GD OM616.936 2 1.3.1979 - 1.8.1987
MERCEDES-BENZ 300 D,TD OM617.912 3 1.2.1976 - 1.11.1985
MERCEDES-BENZ 300 GD OM617.931 3 1.12.1979 -
MERCEDES-BENZ 300 TD Turbo OM617.952 3 1.10.1980 - 1.11.1985
VOLVO 240 2.0 D D20 2 1.8.1979 - 1.7.1981
VOLVO 240 2.4 D D24 2,4 1.4.1979 - 1.7.1981
VW (VOLKSWAGEN) 076.1 2,4 1.7.1982 -
VW (VOLKSWAGEN) 076.1 50Hz 2,4 1.7.1982 -
VW (VOLKSWAGEN) 076.1 60Hz 2,4 1.7.1982 -
HANOMAG HENSCHEL F 20/25/30/35/36D MB-OM615.915 2 1.6.1970 - 1.2.1973
HANOMAG HENSCHEL F 20/25/30/35/36D MB-OM615.917 2,2 1.3.1973 - 1.2.1974
MERCEDES-BENZ 2 t 207D(T1) OM616.917 2,4 1.5.1977 - 1.8.1982
MERCEDES-BENZ 2 t 207D(T1) OM616.937,939 2,4 1.9.1982 - 1.1.1989
MERCEDES-BENZ 2 t 209D(T1) OM617.913 3 1.9.1982 - 1.1.1989
MERCEDES-BENZ 2 t L206 OM615 2 1.1.1971 - 1.2.1973
MERCEDES-BENZ 2 t L206D OM615 2 1.1.1971 - 1.2.1973
MERCEDES-BENZ 3 t 307D(T1) OM616.934 2,4 1.5.1977 - 1.8.1982
MERCEDES-BENZ 3 t 307D(T1) OM616.937,939 2,4 1.9.1982 - 1.1.1989
MERCEDES-BENZ 3 t 309D(T1) OM617.913 3 1.9.1982 - 1.1.1989
MERCEDES-BENZ 3 t L306 OM615 2 1.1.1971 - 1.2.1973
MERCEDES-BENZ 3 t L306D OM615 2 1.1.1971 - 1.2.1973
MERCEDES-BENZ 4 t 407D(T1) OM616.913,939 2 1.7.1981 - 1.1.1989
MERCEDES-BENZ 4 t 409D(T1) OM617.913 3 1.4.1982 - 1.1.1989
MERCEDES-BENZ 4 t L407D OM616.910 2,4 1.9.1982 - 1.12.1988
MERCEDES-BENZ 5 t 507DT2/LN1 OM616.914 2,4 1.4.1986 - 1.4.1989
MERCEDES-BENZ O 309 D OM616.937,939 2,4 1.9.1982 - 1.2.1989
MERCEDES-BENZ UNIMOG U52/421 OM616.915 2,5 1.5.1969 - 1.12.1976
MERCEDES-BENZ UNIMOG U600 OM616.911,915 2,4 1.1.1977 - 1.5.1988
MERCEDES-BENZ UNIMOG U600L OM616.931,932 2,4 1.1.1977 - 1.5.1988
MERCEDES-BENZ UNIMOG U600T OM616.930,932 2,4 1.1.1977 - 1.5.1988
MERCEDES-BENZ UNIMOG U60/421 OM616.930 2,5 1.5.1969 - 1.12.1976
MERCEDES-BENZ UNIMOG U600 OM616.942 2,4 1.5.1988 -
MERCEDES-BENZ UNIMOG U600 OM616.943 2,4 1.5.1988 -
MERCEDES-BENZ UNIMOG U650L OM616.943 2,4 1.5.1988 -
MERCEDES-BENZ UNIMOG U650 OM616.943 2,4 1.5.1988 -
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) CITY-BUS SC6F55 OM615.942 2 1.1.1975 - 1.12.1980
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG) CITY-BUS SC6F65 OM616.918-003 2,4 1.1.1981 -
VW (VOLKSWAGEN) LT 28D CP 2,4 1.1.1979 - 1.11.1982
VW (VOLKSWAGEN) LT 31D CP 2,4 1.1.1979 - 1.11.1982
VW (VOLKSWAGEN) LT 35D CP 2,4 1.1.1979 - 1.11.1982
VW (VOLKSWAGEN) LT 40D CP 2,4 1.1.1979 - 1.11.1982
VW (VOLKSWAGEN) LT 45D CP 2,4 1.1.1979 - 1.11.1982

Cross reference

BOSCH 0001362001
BOSCH 0001362002
BOSCH 0001362029
BOSCH 0001362030
BOSCH 0001362047
BOSCH 0001362069
BOSCH 0001362070
BOSCH 0001362077
BOSCH 0001362078
BOSCH 0001362600
BOSCH 0001362601
BOSCH 0986011090
BOSCH 0986011150
BOSCH 0986012690
BOSCH (USA) SR61X, SR 61 X
BOSCH (USA) SR67X, SR 67 X
EFEL 11830
EFEL 13000
HELLA 8EA726020001, 8EA 726 020-001
HELLA 8EA726095001, 8EA 726 095-001
HELLA 8EA731760001, 8EA 731 760-001
HELLA CS188, CS 188
HELLA CS347, CS 347
HELLA CS716, CS 716
KAESSBOHRER 7431022000, 7 431 022 000
LESTER 16445
LUCAS LRS00372
LUCAS LRS00534
LUCAS LRS00816
MAGNETI MARELLI 943251415, 9432 514 15
MAGNETI MARELLI 943251443, 9432 514 43
MAGNETI MARELLI 943251634, 9432 516 34
MAGNETI MARELLI 943252223, 9432 522 23
MAGNETI MARELLI MSR425, MSR 425
MAGNETI MARELLI MSR470, MSR 470
MAGNETI MARELLI MSR516, MSR 516
MERCEDES-BENZ 0011516201, 001 151 62 01
MERCEDES-BENZ 0021506901, 002 150 69 01
MERCEDES-BENZ 0021513001, 002 151 30 01
MERCEDES-BENZ 0031510701, 003 151 07 01
MERCEDES-BENZ 0031512001, 003 151 20 01
PARIS-RHONE D9R141, D 9 R 141
VALEO 432607, 432 607
VALEO 433294, 433 294
VALEO 436038, 436 038
VALEO 436055, 436 055
VALEO VS148, VS 148
VOLVO 1257938
VOLVO 5001867
VW (VOLKSWAGEN) 069911023A, 069 911 023 A
VW (VOLKSWAGEN) 069911023AX, 069 911 023 AX

Modifikace

Startér AZJ3567 12V 2,4kW IS0399 11.130.300, 11130300
Startér AZJ3107 12V 2,7kW IS0399 11.130.399, 11130399

Náhradní díly

- Držák kartáčů AZJ 12V 16.905.972, 16905972
- Zapínací páka AZJ 16.905.915, 16905915
- Spínač AZJ 16.905.623, 16905623
- Ložisko AZJ 17.120.203, 17120203
- Vinutí statoru AZJ 12V 2.7kW 16.906.171, 16906171
- Sada kartáčů AZJ 16.905.973, 16905973
- Zadní víko AZJ 16.905.381, 16905381
- Přední víko AZJ 16.283.119, 16283119
- Mezistěna AZJ 16.281.299, 16281299
- Ložisko kolektorového víka AZJ 15.120.155, 15120155
- Montážní sada AZJ 16.905.373, 16905373
- Volnoběžka AZJ 16.900.920, 16900920
- Rotor AZJ 16.360.307, 16360307
Generováno programem WebGen.cz