Startér AZJ3237 12V 3,0kW

Kód: IS0366
Kód OEM: 11.130.697, 11130697

Použití

AIFO 8361 .05.500 160PS 8,1 1.3.1980 - 1.6.1983
AIFO 8361 .25.500 175PS 8,1 1.3.1980 - 1.6.1983
IVECO AIFO-8361 5 500 8,1 1.6.1983 -
IVECO AIFO-8361 5 501 8,1 1.1.1984 -
IVECO AIFO-8361 05.530 SRM37 8,1 1.6.1978 -
IVECO AIFO-8361 25 500 8,1 1.6.1983 - 1.12.1985
IVECO AIFO-8361 25.500 SRM37 8,1 1.12.1983 - 1.9.1987
IVECO AIFO-8361 25 501 8,1 1.1.1984 - 1.12.1985
IVECO AIFO-8361 .25.510 8,1 1.5.1984 - 1.12.1989
IVECO AIFO-8361 25.530 SRM37 8,1 1.10.1984 -
IVECO AIFO-8361 25.540 SRM38.10 8 1.1.1992 -
IVECO AIFO-8361 SI10.00 8,1 1.1.1990 -
IVECO AIFO-8361 SRI26 8,1 1.12.1989 -
AIFO 8361 5 530 8,1 1.1.1978 - 31.12.1983
AGRIFULL 90 ,DT 8055.05.200 4,9 1.5.1985 -
AGRIFULL 100 ,DT 8065.06.200,300 5,4 1.5.1985 -
AGRIFULL 110 DT 8065.05.220 5,9 1.5.1986 -
AGRIFULL 140 ,DT 8065.25.000 5,9 1.5.1985 -
FIAT 90 90 8055.05.200 4,9 1.6.1984 -
FIAT 95 55 8055.05.205 4,9 1.10.1984 -
FIAT 100 90 8065.06.200 5,4 1.6.1984 -
FIAT 110 90 8065.05.220 5,9 1.11.1984 -
FIAT 115 90 8065.05.200 5,9 1.1.1984 -
FIAT 130 8365.05.555 8,1 1.7.1981 -
FIAT 130 90 8065.25.010 5,9 1.1.1984 -
FIAT 160 90 8365.25.503 8,1 1.1.1984 -
FIAT 180 90 8365.25.502 8,1 1.1.1984 -
FIAT 880 5 8055.04.200 4,6 1.9.1982 - 1.6.1984
FIAT 955 C 8055.04.205 4,6 1.2.1981 - 1.12.1984
FIAT 980 8065.02.217 5,2 1.9.1980 - 1.6.1984
FIAT 980 DT 8065.02.217 5,2 1.9.1980 - 1.6.1984
FIAT 1180 8065.04.217 5,5 1.9.1980 - 1.12.1983
FIAT 1280 8065.24.300 5,5 1.4.1981 - 1.12.1983
FIAT 1400 90 8065.25.000 5,9 1.1.1984 -
FIAT 1580 8365.05.500 8 1.7.1981 - 1.12.1983
FIAT 1580 Turbo 8365.25.501 8 1.1.1983 - 1.12.1983
FIAT 1880 8365.25.500 8 1.9.1980 - 1.12.1983
FIAT DI 130 OM-8365.05.555 8,1 1.7.1981 - 1.12.1989
FIAT GEOTECH F100 8065.06A.330 5,9 1.9.1990 -
FIAT GEOTECH F110 8065.05A.325 5,9 1.9.1990 - 1.2.1993
FIAT GEOTECH F120 8065.05B.330 5,9 1.9.1990 -
FIAT GEOTECH F130 8065.25A.220 5,9 1.9.1990 -
FIAT GEOTECH F140 8065.25S.230 5,9 1.3.1993 -
FORD NEW HOLLAND 8000 8430DT (AS,RCB,USA) Unic 8,1 1.12.1993 -
FORD NEW HOLLAND 8000 8630DT (AS,RCB,USA) Unic 8,1 1.12.1993 -
FORD NEW HOLLAND 8000 8830DT (AS,RCB,USA) OM-8365.. 8,1 1.12.1993 -
LAVERDA (FIATAGRI) 3700 OM-8361 8,1 01.01.1983 - 01.12.1985
LAVERDA (FIATAGRI) 3790 OM-8361 SI 10.00 8,1 01.06.1985 -
LAVERDA (FIATAGRI) 3850 OM-8361 S 10 8,1 01.01.1991 -
LAVERDA (FIATAGRI) 3850 OM-8361 SI 01 8,1 01.04.1985 -
LAVERDA (FIATAGRI) 3890 OM-8361 SI 10 8,1 01.03.1986 -
NEW HOLLAND (SPERRY NEW HOLL.) 8000-SERIE 8430 8065.25T 5,9 01.04.1994 -
NEW HOLLAND (SPERRY NEW HOLL.) 8000-SERIE 8630 8365.25T 8,1 01.04.1994 -
NEW HOLLAND (SPERRY NEW HOLL.) 8000-SERIE 8830 8365.25T 8,1 01.04.1994 -
IVECO 160 A13FL (USA) OM-8360.05.673 8,1 1.1.1983 - 1.11.1984
IVECO EURO 110 Fiat-8060.05.661,663 5,9 1.1.1987 - 1.8.1988
IVECO EURO 120 Fiat-8060.25.661,663 5,9 1.1.1987 - 1.8.1988
IVECO EURO 220 Fiat-8060.05.662,673 5,9 1.1.1987 - 1.8.1988
IVECO EURO 220T Fiat-8060.25.661 5,9 1.1.1987 - 1.8.1988
IVECO EURO 230T Fiat-8060.25.662, 673 5,9 1.1.1987 - 1.9.1988
IVECO EURO 335T Fiat-8060.25.631 5,9 1.1.1987 - 1.9.1988
IVECO EURO 340T Fiat-8060.25.641 5,9 1.1.1987 - 1.8.1988
IVECO EURO 435T Fiat-8060.25.631 5,9 1.1.1987 - 1.8.1988
IVECO EURO 450T Fiat-8060.25.621 5,9 1.1.1987 - 1.9.1988
IVECO EURO TURBO 10.14 Fiat-8060.25.243 6 1.10.1988 - 1.12.1990
IVECO EURO TURBO 12.14 Fiat-8060.25.241,246 6 1.10.1988 - 1.9.1990
IVECO EURO TURBO 13-14 Fiat-8060.25.243 6 1.4.1990 - 1.12.1990
IVECO EURO TURBO 15-14 Fiat-8060.25.241,246 6 1.10.1988 - 1.12.1990
IVECO EURO TURBO 18-14 Fiat-8060.25.243 6 1.10.1988 - 1.9.1990
IVECO EURO TURBO 18-16 Fiat-8060.25.221 6 1.2.1990 - 1.12.1990
IVECO EURO TURBO 23-16 Fiat-8060.25.221 6 1.10.1988 - 1.12.1990
IVECO Z 110 Fiat-8060.05.661 5,9 1.6.1986 - 1.12.1986
IVECO Z 120 Fiat-8060.25.661 5,9 1.2.1986 - 1.12.1986
IVECO Z 220 T Fiat-8060.05.662 5,9 1.6.1986 - 1.12.1986
IVECO Z 230 T Fiat-8060.25.662 5,9 1.7.1986 - 1.12.1986
IVECO Z 235 T Fiat-8060.25.630,631 5,9 1.10.1986 - 1.12.1986
IVECO Z 340 T Fiat-8060.25.641 5,9 1.6.1986 - 1.12.1986

Cross reference

BOSCH 0001359122
BOSCH 0001367029
BOSCH 0986012720
BOSCH (USA) SR911X, SR 911 X
EFEL 11420
EFEL 14650
FIAT 4713806
FIAT 4737759
FIAT 4755110
FIAT NEW HOLLAND 4719666
FIAT NEW HOLLAND 4737759
FIAT NEW HOLLAND 4807376
FIAT NEW HOLLAND 9972215
HELLA 8EA726118001, 8EA 726 118-001
HELLA 8EA730198001, 8EA 730 198-001
HELLA CS370, CS 370
HELLA CS682, CS 682
IVECO 4807376
MAGNETI MARELLI 63216873, 632 168 73
MAGNETI MARELLI 63216896, 632 168 96
MAGNETI MARELLI 943216896, 9432 168 96
MAGNETI MARELLI MSN224, MSN 224
MAGNETI MARELLI MT68L, MT 68 L
MAGNETI MARELLI MT68LA, MT 68 LA
MAGNETI MARELLI MT68LB, MT 68 LB
MAGNETI MARELLI MT68LC, MT 68 LC
UNIC 4755110, 475 5110

Modifikace

Startér AZJ3594 12V 3,0kW IS0366 11.130.366, 11130366

Náhradní díly

- Držák kartáčů AZJ 12V 16.905.972, 16905972
- Zapínací páka AZJ 16.905.853, 16905853
- Zadní víko AZJ 16.905.815, 16905815
- Montážní sada AZJ 16.906.170, 16906170
- Stator AZJ 16.906.168, 16906168
- Sada kartáčů AZJ 16.905.973, 16905973
- Spinač AZJ 12V 16.905.754, 16905754
- Mezistěna AZJ 16.281.299, 16281299
- Ložisko břemenového víka AZJ 15.120.161, 15120161
- Ložisko kolektorového víka AZJ 15.120.155, 15120155
- Volnoběžka AZJ 9z 16.900.879, 16900879
- Rotor AZJ 16.361.491, 16361491
- Přední víko AZJ 16.283.067, 16283067
Generováno programem WebGen.cz