Startér AZJ3542 24V 3.2kW 9z

Kód: IS0216
Kód OEM: 11.130.216, 11130216

Použití

AIFO 8031 .04.300 2,8 1.6.1979 - 1.6.1983
AIFO 8041 .04.300 3,7 1.6.1979 - 1.6.1983
AIFO 8045 .02.285 3,5 1.6.1973 - 1.12.1981
AIFO 8045 .02.300 3,5 1.6.1973 - 1.12.1981
AUTODIZEL JMZ 533 -
AUTODIZEL JMZ 534 -
IVECO AIFO-8031 4 300 2,8 1.6.1983 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8035 2 300 2,6 1.6.1983 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8041 4 260 3,7 1.1.1984 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8041 4 300 3,7 1.6.1983 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8041 5 260 3,9 1.10.1989 -
BENFRA 1.15 Aifo-8035I002 2,6 1.4.1983 - 1.6.1985
BENFRA 1.25 Aifo-8031I002 2,8 1.10.1983 - 1.6.1985
BENFRA 1.35 Aifo-8041I002 3,7 1.11.1983 - 1.6.1985
BENFRA 315 I Aifo-8041I002 3,7 1.4.1981 - 1.6.1985
BENFRA 4 CH/RD Aifo-8031I002 2,8 1.1.1980 - 1.12.1984
BENFRA 8531 Aifo-8041I002 3,7 1.4.1981 - 1.2.1986
FIAT-ALLIS FE 12,R 8041I002.ALL004 3,7 1.2.1982 - 1.3.1985
FIAT-ALLIS FR 7 8041I002ALL006 3,7 1.12.1982 - 1.3.1985
FIAT-ALLIS S 60 8045I 3,5 1.1.1970 - 1.11.1979
FIAT 40 NC 8040.02.360 3,5 1.11.1974 - 1.5.1981
FIAT 50 F8 8040.04.200 3,7 1.4.1978 - 1.12.1982
FIAT 50 NC 8040.02. 3,5 1.11.1974 - 1.5.1979
FIAT 55 F8 8040.04.200 3,7 1.4.1978 - 1.6.1980
FIAT 55 NC 8040.02. 3,5 1.11.1974 - 1.5.1979
FIAT 60 F8 8040.04.200 3,7 1.6.1979 - 1.2.1982
FIAT 65 PC 8040.02. 3,5 1.2.1976 - 1.1.1979
FIAT 241 TN 237AZ000 1,9 1.7.1974 - 1.12.1978
FIAT 616 N3,N3/4 8030.02 2,6 1.11.1974 - 1.5.1979
IVECO 40 NC Fiat-8040.02.300,360 3,5 1.5.1981 - 1.12.1990
IVECO 40 NC35 Fiat-8040.02.267,367 3,5 1.1.1973 - 1.12.1990
IVECO 49 NC Fiat-8040.02.267 3,5 1.1.1973 - 1.12.1990
IVECO 50 8 Fiat-8040.04.200 3,7 1.1.1983 - 1.12.1986
IVECO 50 9 Fiat-8040.05.230 4 1.1.1987 - 1.6.1991
IVECO 50 A.I. Bus -
IVECO 55 .8 Fiat-8040... -
IVECO 55 NC -
IVECO 60 11 Fiat-8040.25.230R 3,9 1.1.1987 - 1.5.1991
IVECO 60 8 Fiat-8040.04.200 3,7 1.1.1983 - 1.4.1983
IVECO 60 E12 Fiat-8040.25X.4000 4 1.1.1991 - 1.12.1992
IVECO 60 E14 Fiat-8040.45.4000 4 1.1.1991 - 1.12.1992
IVECO 65 12 Fiat-8040.25.200 3,9 1.1.1987 - 1.12.1992
IVECO 65 9 Fiat-8040.05.230 3,9 1.1.1987 - 1.12.1992
IVECO 65 E12 Fiat-8040.25X.4000 4 1.1.1991 - 1.12.1992
IVECO 65 E14 Fiat-8040.45.4000 4 1.1.1991 - 1.12.1992
IVECO 75 E12 Fiat-8040.25X.4000 4 1.1.1991 - 1.12.1992
IVECO 75 E14 Fiat-8040.45.4000 4 1.1.1991 - 1.12.1992
IVECO 75 E14 Fiat-8040.45.4180 4 1.1.1991 - 1.12.1992
IVECO 79 12 Fiat-8040.25.220 3,9 1.1.1987 - 1.12.1992
IVECO 616 N3/N4 -
OM (BRESCIA) 40 /35N,L,T Fiat-8040.02.. 3,5 1.9.1972 - 1.12.1981
OM (BRESCIA) 100 N Fiat-8060.02.. 5,2 1.11.1974 - 1.12.1981
OM (BRESCIA) 110 P,R,T Fiat-8060.02.. 5,2 1.11.1974 - 1.12.1981
UNIC 40 /35OM 8040.02... 3,5 1.11.1974 - 1.12.1981
UNIC 50 NC 8040.02... 3,5 1.11.1974 - 1.12.1981
UNIC 55 U8 -
UNIC 60 U8 -
UNIC 616 N3/4 8040.02... 3,5 1.11.1974 - 1.12.1981

Cross reference

BOSCH 0001363101
BOSCH 0001363111
BOSCH 0986011160
BOSCH 0986011161
EFEL 12080
FIAT 4691200
FIAT 4706931
FIAT 4744841
FIAT 4752403
FIAT 4807377
FIAT 6706931
FIAT 77050561
FIAT 77080560
FIAT 77080561
HELLA 8EA726030001, 8EA 726 030-001
HELLA CS231, CS 231
IVECO 42498142
IVECO 4744841
IVECO 504038038
LUCAS LRS00839
MAGNETI MARELLI 30281018, 302 810 18
MAGNETI MARELLI 63217201, 632 172 01
MAGNETI MARELLI 63217225, 632 172 25
MAGNETI MARELLI 63217226, 632 172 26
MAGNETI MARELLI 943217226, 9432 172 26
MAGNETI MARELLI MSN237, MSN 237
MAGNETI MARELLI MT72A, MT 72 A
MAGNETI MARELLI MT72AA, MT 72 AA
MAGNETI MARELLI MT72AB, MT 72 AB
VALEO 455520, 455 520
ZASTAVA 1626179
ZASTAVA 4744841

Modifikace

Startér AZJ3520 24V 3,4kW IS0216 11.130.146, 11130146

Náhradní díly

- Sada kartáčů AZJ 16.905.767, 16905767
- Zadní víko AZJ 16.905.766, 16905766
- Držák kartáčů AZJ 16.905.765, 16905765
- Stator AZJ 16.906.422, 16906422
- Montážní sada AZJ 16.906.142, 16906142
- Zapínací páka AZJ 16.905.853, 16905853
- Spinač AZJ 24V 16.905.764, 16905764
- Mezistěna AZJ 16.281.299, 16281299
- Ložisko břemenového víka AZJ 15.120.161, 15120161
- Ložisko kolektorového víka AZJ 15.120.155, 15120155
- Volnoběžka AZJ 9z 16.900.879, 16900879
- Rotor AZJ 16.361.511, 16361511
- Víko břemenové AZJ 16.281.917, 16281917
Generováno programem WebGen.cz