Startér AZJ3538 12V 2,7kW

Kód: IS0203
Kód OEM: 11.130.203, 11130203

Použití

AIFO 8035 .02.300 2,6 1.6.1973 - 1.6.1983
AIFO 8041 .02.310 3,5 1.6.1974 - 1.12.1980
AIFO 8041 .04.200 3,7 1.6.1979 - 1.2.1980
AIFO 8041 .04.250 3,7 1.6.1979 - 1.6.1983
AIFO 8045 .02.285 3,5 1.6.1973 - 1.12.1981
AIFO 8045 .02.300 3,5 1.6.1973 - 1.12.1981
AIFO 8141 .61.200 2,4 1.10.1981 - 1.5.1983
IVECO AIFO-8035 2 300 2,6 1.6.1983 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8040 25 900 3,9 1.6.1987 -
IVECO AIFO-8041 4 260 3,7 1.1.1984 - 1.12.1984
IVECO AIFO-8041 5 260 3,9 1.6.1987 -
IVECO AIFO-8061 5 260 5,9 1.6.1987 - 1.12.1989
AIFO 8141 .61.200 2,4 1.6.1978 - 1.5.1983
AGRIFULL 45 66,DT Vigneto 8035.06.220,320 2,7 1.1.1985 -
AGRIFULL 45 66RM DT 8035.06.321 2,7 1.1.1990 -
AGRIFULL 45 DT 8035.06.220,222,323 2,7 1.2.1987 -
AGRIFULL 50 8035.06.320,321 2,7 1.7.1986 -
AGRIFULL 50 DT 8035.06.220 2,7 1.7.1986 -
AGRIFULL 50 DT 8035.06.321 2,7 1.1.1990 -
AGRIFULL 55 8035.06.306 2,7 1.3.1985 - 1.12.1989
AGRIFULL 55 8035.06.307 2,7 1.1.1990 -
AGRIFULL 55 .85,M,V 8035.06.208 2,7 1.9.1992 -
AGRIFULL 55 .86F,V 8035.06.222,223 2,7 1.9.1992 -
AGRIFULL 55 C-Vigneto 8035.06.208 2,7 1.3.1985 -
AGRIFULL 55 C-Vigneto 8035.06.308 2,7 1.3.1985 - 1.12.1989
AGRIFULL 55 C-Vigneto 8035.06.309 2,7 1.1.1990 -
AGRIFULL 55 DT 8035.06.206 2,7 1.3.1985 -
AGRIFULL 55 Frutteto DT 8035.06.222 2,7 1.4.1985 - 1.12.1989
AGRIFULL 55 Frutteto DT 8035.06.323 2,7 1.1.1990 -
AGRIFULL 55 Vigneto 8035.06.222 2,7 1.4.1985 -
AGRIFULL 55 Vigneto DT 8035.06.222 2,7 1.6.1987 -
AGRIFULL 60 .85F,V 8035.05.208,309 3 1.9.1992 -
AGRIFULL 60 .86F,V 8035.05.208,309 3 1.9.1992 -
AGRIFULL 60 C 8035.05.206 2,9 1.3.1985 -
AGRIFULL 60 CL 8035.05.306 2,9 1.3.1985 - 1.12.1989
AGRIFULL 60 CL 8035.05.307 2,9 1.1.1990 -
AGRIFULL 60 DT Frutteto 8035.05.308 2,9 1.3.1985 - 1.12.1989
AGRIFULL 60 DT Frutteto 8035.05.309 2,9 1.1.1990 -
AGRIFULL 60 Frutteto 8035.05.208 2,9 1.3.1985 -
AGRIFULL 60 LM 8035.05.206,306 2,9 1.9.1987 - 1.12.1990
AGRIFULL 60 LM,DT 8035.05.206,306 2,9 1.1.1991 -
AGRIFULL 80 .46 8035.02.276 2,6 1.3.1984 - 1.12.1984
AGRIFULL 80 .56 8035.04.376 2,8 1.4.1984 - 1.12.1984
AGRIFULL 570 F,V Fiat-8035.04.378 2,7 1.9.1980 - 1.12.1983
BENFRA 1.15 Iveco-8031I00S 2,9 1.7.1990 -
BENFRA 1.15 Iveco-8031I05.00 2,7 1.7.1987 - 1.6.1990
FIAT 25 H2 8035.05.377 2,9 1.11.1985 - 1.4.1989
FIAT 25 H4 8035.05.377 2,9 1.11.1985 - 1.4.1989
FIAT 25 M2 8035.05.377 2,9 1.11.1985 - 1.12.1988
FIAT 25 M4 8035.05.377 2,9 1.11.1985 - 1.12.1988
FIAT 30 H2, H4 8035.05.377 2,9 1.11.1985 - 1.4.1989
FIAT 30 M2, M4 8035.05.377 2,9 1.11.1985 - 1.12.1988
FIAT 55 46 8035.06.206,306 2,7 1.1.1985 - 1.12.1988
FIAT 55 56 8035.06.206,306 2,7 1.1.1989 -
FIAT 55 65 8035.06.206,306 2,7 1.10.1984 - 1.2.1989
FIAT 55 66 8035.06.307 2,7 1.1.1990 -
FIAT 55 66DT 8035.06.206 2,7 1.9.1984 -
FIAT 55 66 DT Frutteto 8035.06.323 2,7 1.4.1985 -
FIAT 55 66DT Vigneto 8035.06.222 2,7 1.5.1987 -
FIAT 55 66LP 8035.06.208 2,7 1.4.1985 - 1.6.1988
FIAT 55 66LP,DT 8035.06.308 2,7 1.4.1985 - 1.6.1988
FIAT 55 66 Vigneto 8035.06.222 2,7 1.4.1985 -
FIAT 55 75 8035.06.206,306 2,7 1.3.1989 -
FIAT 55 .88 8035.06.216,317 2,7 1.1.1990 -
FIAT 55 .90 8035.06.200 2,7 1.3.1984 - 1.6.1989
FIAT 60 .46 8035.05.206,306 2,9 1.9.1987 - 1.12.1988
FIAT 60 .56 8035.05.206 2,9 1.1.1989 -
FIAT 60 .56 8035.05.307 2,9 1.1.1990 -
FIAT 60 .65 8035.05.206,306 2,9 1.10.1984 - 1.1.1989
FIAT 60 .66 8035.05.306 2,9 1.9.1984 - 1.12.1989
FIAT 60 .66 8035.05.307 2,9 1.1.1990 -
FIAT 60 .66DT 8035.05.206 2,9 1.9.1984 -
FIAT 60 .66DT Frutteto 8035.05.208 2,9 1.4.1985 - 1.6.1988
FIAT 60 .66 Frutteto 8035.05.208 2,9 1.4.1985 - 1.6.1988
FIAT 60 .66LP,DT 8035.05.308 2,9 1.4.1985 - 1.6.1988
FIAT 60 .75 8035.05.206,306 2,9 1.3.1989 -
FIAT 60 .88 8035.05.216,317 2,9 1.11.1989 -
FIAT 60 .90DT 8035.05.200 2,9 1.3.1984 - 1.6.1989
FIAT 465 C 8035.02.276 2,6 1.6.1982 - 1.12.1984
FIAT 465 C,CF,CV -
FIAT 466 ,DT 8035.02.276 2,6 1.12.1982 - 1.12.1984
FIAT 474 8035.02.212 2,6 1.4.1983 - 1.12.1984
FIAT 480 DT,S 8035.02.302 2,6 1.1.1976 - 1.3.1982
FIAT 500 DT 8035.02.201 2,6 1.6.1973 - 1.3.1982
FIAT 500 DT,S 8035.02.202 2,6 1.6.1978 - 1.3.1982
FIAT 505 C 8035.02.372 2,6 1.1.1973 - 1.12.1980
FIAT 505 S 8035.04.272 2,8 1.12.1980 - 1.7.1982
FIAT 540 DT,S 8035.02.302 2,6 1.3.1972 - 1.3.1982
FIAT 565 C 8035.04.376 2,8 1.6.1982 - 1.12.1984
FIAT 566 8035.04.376 2,8 1.2.1982 - 1.12.1984
FIAT 570 DT 8035.04.270 2,8 1.12.1977 - 1.2.1982
FIAT 570 F,V 8035.04.378 2,8 1.9.1980 - 1.12.1984
FIAT 580 DT 8035.04.270 2,8 1.12.1977 - 1.2.1984
FIAT BI 20C, 25C, 30C 8035.44.059 2,8 1.1.1980 - 1.12.1987
FIAT BIM 20, 25 8035.42.055 2,6 1.1.1972 - 1.12.1982
FIAT DI 12, 15 8035.02.353 2,6 1.1.1971 - 1.12.1982
FIAT DIM 20, 25 8035.02.355 2,6 1.1.1971 - 1.12.1982
FIAT DM 12, 15 8035.02.350 2,6 1.1.1971 - 1.12.1982
FIAT R 450,DT 8035.01 2,3 1.6.1972 - 1.9.1980
FIAT R H2, H4 8035.05.377 2,9 1.11.1985 - 1.4.1989
FIAT R M2, M4 8035.05.377 2,9 1.11.1985 - 1.12.1988
FIAT-ALLIS 4 8035.02.210 2,6 1.11.1970 - 1.7.1978
FIAT-ALLIS FL 4C 8035.02.261,361 2,6 1.11.1970 - 1.7.1978
IVECO 25 H2, H4 8035.05.377 2,9 1.11.1985 - 1.4.1989
IVECO 25 M2, M4 8035.05.377 2,9 1.11.1985 - 1.4.1989
IVECO 30 H2, H4 8035.05.377 2,9 1.11.1985 - 1.4.1989
IVECO 30 M2, M4 8035.05.377 2,9 1.11.1985 - 1.4.1989
NEW HOLLAND ITALIA 45 66 2RM DT 8035.06.321 2,7 01.01.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 45 66DT Vigneto 8035.06.220 2,7 01.01.1985 -
NEW HOLLAND ITALIA 55 56 8035.06.206,306 2,7 01.01.1989 -
NEW HOLLAND ITALIA 55 66 8035.06.307 2,7 01.01.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 55 66DT 8035.06.206 2,7 01.09.1984 -
NEW HOLLAND ITALIA 55 66 DT Frutteto 8035.06.323 2,7 01.04.1985 -
NEW HOLLAND ITALIA 55 66DT Vigneto 8035.06.222 2,7 01.05.1987 -
NEW HOLLAND ITALIA 55 66 Vigneto 8035.06.222 2,7 01.04.1985 -
NEW HOLLAND ITALIA 55 75 8035.06.206,306 2,7 01.03.1989 -
NEW HOLLAND ITALIA 55 85,M,V 8035.06.208 2,7 01.09.1992 -
NEW HOLLAND ITALIA 55 86F,V 8035.06.222,223 2,7 01.09.1992 -
NEW HOLLAND ITALIA 55 88 8035.06.216 2,7 01.11.1989 -
NEW HOLLAND ITALIA 55 88 8035.06.317 2,7 01.01.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 60 56 8035.05.206 2,9 01.01.1989 -
NEW HOLLAND ITALIA 60 56 8035.05.307 2,9 01.01.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 60 66 8035.05.307 2,9 01.01.1990 -
NEW HOLLAND ITALIA 60 66DT 8035.05.206 2,9 01.09.1984 -
NEW HOLLAND ITALIA 60 75 8035.05.206,306 2,9 01.03.1989 -
NEW HOLLAND ITALIA 60 85F,V 8035.05.208,309 3 01.09.1992 -
NEW HOLLAND ITALIA 60 86F,V 8035.05.208,309 3 01.09.1992 -
NEW HOLLAND ITALIA 60 88 8035.05.317 2,9 01.11.1989 -
WHITE TRACTORS 2-60 4-211 01.01.1976 - 01.01.1984
FIAT 55 F10 OM8340.04.200 4,6 1.4.1978 - 1.10.1980

Cross reference

BOSCH 0001362032
BOSCH 0001362039
BOSCH 0001362105
BOSCH 0986012670
BOSCH 0986012671
CNH 84224935
FIAT 4169096
FIAT 4172113
FIAT 4682998
FIAT 4710224
FIAT 4722682
FIAT 4728682
FIAT 4759929
FIAT 4807373
FIAT 88205005
HELLA 8EA726196001, 8EA 726 196-001
HELLA CS572, CS 572
IVECO 500338953
LUCAS 26290, 26 290
LUCAS 26390, 26 390
LUCAS LRS00850
MAGNETI MARELLI 30380319, 303 803 19
MAGNETI MARELLI 63207159, 632 071 59
MAGNETI MARELLI 63207161, 632 071 61
MAGNETI MARELLI 63217101, 632 171 01
MAGNETI MARELLI 63217125, 632 171 25
MAGNETI MARELLI 63217126, 632 171 26
MAGNETI MARELLI 63224600, 632 246 00
MAGNETI MARELLI 943217126, 9432 171 26
MAGNETI MARELLI MSN227, MSN 227
MAGNETI MARELLI MT71A, MT 71 A
MAGNETI MARELLI MT71AA, MT 71 AA
MAGNETI MARELLI MT71AB, MT 71 AB
VALEO 436074, 436 074

Náhradní díly

- Zapínací páka AZJ 16.905.853, 16905853
- Spinač AZJ 12V 16.905.754, 16905754
- Servisní sada AZJ 16.905.626, 16905626
- Vinutí statoru AZJ 12V 2.7kW 16.906.171, 16906171
- Sada kartáčů AZJ 16.905.973, 16905973
- Držák kartáčů AZJ 12V 16.905.972, 16905972
- Zadní víko AZJ 16.905.377, 16905377
- Mezistěna AZJ 16.281.299, 16281299
- Ložisko břemenového víka AZJ 15.120.161, 15120161
- Ložisko kolektorového víka AZJ 15.120.155, 15120155
- Volnoběžka AZJ 9z 16.900.879, 16900879
- Rotor AZJ 16.361.481, 16361481
- Přední víko AZJ 16.281.340, 16281340
Generováno programem WebGen.cz