Startér AZJ3525 12V 3.0kW 11z

Kód: IS0179
Kód OEM: 11.130.179, 11130179

Použití

SAMPO ROSENLEW SAMPO 20,25 Combine 01.01.1969 - 01.01.1973
SAMPO ROSENLEW SAMPO 30,35 Combine 01.01.1969 - 01.01.1973
SAMPO ROSENLEW SAMPO 310,360 Combine 01.01.1974 -
SAMPO ROSENLEW SAMPO 40 Combine 01.01.1971 -
SAMPO ROSENLEW SAMPO 410,460 Combine 01.01.1974 -
URSUS C-330M/335 S312C -
URSUS C-360 S4003 -
VALTRA (VALMET) 305 TD27DS3 -
VALTRA (VALMET) 405 TD27DS4 -
VALTRA (VALMET) 455 TD33DS4 -
VALTRA (VALMET) 504 D27B -
VALTRA (VALMET) 505 TD33DS5 -
VALTRA (VALMET) 542,500,502 310B 01.01.1969 - 01.01.1975
VALTRA (VALMET) 602 311C/311CS -
VALTRA (VALMET) 604 D33C/TD33C -
VALTRA (VALMET) 605 TD33DS6 -
VALTRA (VALMET) 655 D44D7 -
VALTRA (VALMET) 700,712 01.01.1971 - 01.01.1972
VALTRA (VALMET) 702,S 411B/411BS -
VALTRA (VALMET) 703 411C -
VALTRA (VALMET) 705 TD44DS7 -
VALTRA (VALMET) 755 TD -
VALTRA (VALMET) 802,803 411CS -
VALTRA (VALMET) 805 TD44DS8 -
VALTRA (VALMET) 855 TD44DS8 -
VALTRA (VALMET) 900,902 01.01.1969 -
VALTRA (VALMET) 903 411CS9 -
VALTRA (VALMET) 905 D66D9 -
VALTRA (VALMET) 912 D66D9 -
VALTRA (VALMET) 1100,1112 01.01.1972 -
VALTRA (VALMET) 1102 411BS -
VALTRA (VALMET) 1203 411CX -
VALTRA (VALMET) 6000 01.01.1990 -
VALTRA (VALMET) M600 320D -
VALTRA (VALMET) M700 320DS -
VALTRA (VALMET) M800 420D -
VALTRA (VALMET) M800 420D -
VALTRA (VALMET) M900 420DS -
ZETEC UNIFIED 1 Range 01.01.1974 - 01.01.1980
ZETOR 3011 Z3001 -
ZETOR 3045 Z3001 -
ZETOR 3320,3340,3321 Z5201/33kW 2,6 01.01.1992 -
ZETOR 3511,3545,3341 Z3001/33kW 2,7 01.01.1994 -
ZETOR 3513 Z3001 -
ZETOR 4320,4340,4321 Z6201/Z6202 3,9 01.01.1992 -
ZETOR 4341 Super 6202/44kW 3,9 01.01.1997 -
ZETOR 4511,4611 Z4001 -
ZETOR 4718 Z4701/45kW 2,5 01.01.1974 - 31.12.1977
ZETOR 4911 Z4901/34kW 2,6 01.01.1976 - 31.12.1980
ZETOR 5011 Z5001/34kW 2,6 01.01.1980 - 31.12.1984
ZETOR 5211 Z5001/34kW 2,6 01.01.1984 - 31.12.1990
ZETOR 5245 Z5201/33kW 2,6 01.01.1984 - 31.12.1990
ZETOR 5320,5340 Z7201/47kW 3,5 01.01.1992 -
ZETOR 5321/5341 7202/47kW 3,5 01.01.1997 -
ZETOR 5511,5545 Z5501 -
ZETOR 5516 Z5501 -
ZETOR 5611,5645 Z5501 -
ZETOR 5647 Z5501 -
ZETOR 5711,5718 Z5501/55kW 3,1 01.01.1974 - 31.12.1977
ZETOR 5745,5748 Z5501 -
ZETOR 5911,5945 Z5901/43kW 3,4 01.01.1978 - 31.12.1980
ZETOR 6011,6045 Z6001/43kW 3,4 01.01.1980 - 31.12.1984
ZETOR 6211, Z6201/42kW 3,4 01.01.1984 - 31.12.1990
ZETOR 6212,6245 Z6201/42kW 3,4 01.01.1984 - 31.12.1990
ZETOR 6320,6340 Z7701/50kW 3,9 01.01.1992 -
ZETOR 6321,6341 Z7702/51kW 3,9 01.01.1977 -
ZETOR 6511,6518 -
ZETOR 6522 -
ZETOR 6711,6718 Z6701/61kW 3,4 01.01.1974 - 31.12.1977
ZETOR 6745,6748 Z6701/61kW 3,4 01.01.1974 - 31.12.1977
ZETOR 6911 Z6901/48kW 3,4 01.01.1978 - 31.12.1980
ZETOR 6918,6945 Z6901/48kW 3,4 01.01.1978 - 31.12.1980
ZETOR 7011,7045 Z7001/48kW 3,4 01.01.1980 - 31.12.1984
ZETOR 7211,7245 Z7201/47kW 3,5 01.01.1984 - 31.12.1990
ZETOR 7321,7341 Z7302/58kW 3,9 01.01.1997 -
ZETOR 7340 Z7301/57kW 3,9 01.01.1992 -
ZETOR 7711,7745 Z7701/50kW 3,9 01.01.1986 - 31.12.1990

Cross reference

BOSCH 0001359047
BOSCH 0001359124
BOSCH 0001367032
BOSCH 0001367067
BOSCH 0986013690
BOSCH 0986013691
HELLA 8EA730174001, 8EA 730 174-001
HELLA 8EA737089001, 8EA 737 089-001
HELLA CS604, CS 604
HELLA CS944, CS 944
LUCAS 26284, 26 284
LUCAS 26342, 26 342
LUCAS LRS00147
LUCAS LRS00926
MAGNETI MARELLI 63227512, 632 275 12
MAGNETI MARELLI 63227587A, 632 275 87A
MAGNETI MARELLI MSN190, MSN 190
MAGNETON 443115144722, 443 115 144 722
MAGNETON 9144722, 9144 722
MASSEY-FERGUSON 835331592, 8353 315 92
PRESTOLITE 20500147
ZETOR 69185771
ZETOR 933258
ZETOR 976111
ZETOR 976116
ZETOR 976117

Modifikace

Startér AZJ3119 12V 3,0kW IS0179 11.130.414, 11130414
Startér AZJ3599 12V 3,0kW IS0179 11.130.376, 11130376

Náhradní díly

- Spinač AZJ 12V 16.905.754, 16905754
- Sada uhlíků AZJ 16.905.688, 16905688
- Vinutí statoru AZJ 12V 3.0kW 16.905.686, 16905686
- Servisní sada AZJ 16.906.505, 16906505
- Držák kartáčů AZJ 16.906.503, 16906503
- Zapínací páka AZJ 16.905.853, 16905853
- Zadní víko AZJ 16.905.481, 16905481
- Mezistěna AZJ 16.281.299, 16281299
- Ložisko břemenového víka AZE,J,F 15.120.243, 15120243
- Ložisko kolektorového víka AZJ 15.120.155, 15120155
- Volnoběžka AZJ 11z 16.901.752, 16901752
- Rotor AZJ 16.361.415, 16361415
- Přední víko AZJ 16.281.430, 16281430
Generováno programem WebGen.cz