Startér AZK5195 12V 3,0kW

Kód: IS0116
Kód OEM: 11.139.036, 11139036

Použití

MERCEDES-BENZ OM 314 3,8 1.4.1971 - 1.12.1988
MERCEDES-BENZ OM 314 3,8 1.4.1971 - 1.4.1983
VOLVO (BM) DR631 -
VOLVO (BM) DS630 -
VOLVO (BM) GM612 -
VOLVO (BM) LM218 4 -
VOLVO (BM) SM660/1/5/7 -
VOLVO (BM) T350 -
MERCEDES-BENZ 6 t LP608 OM314.910,944 3,8 1.10.1969 - 1.1.1973
MERCEDES-BENZ 6 t LPKF/LPKO608 OM314.910,944 3,8 1.10.1969 - 1.1.1973
MERCEDES-BENZ 6 t LPO608 OM314.910,944 3,8 1.10.1969 - 1.1.1973
MERCEDES-BENZ 6 t LPS608 OM314.910,944 3,8 1.10.1969 - 1.1.1973
MERCEDES-BENZ 8 t LP808 OM314.910 3,8 1.10.1969 - 1.1.1973
MERCEDES-BENZ 8 t LPKF808 OM314.910 3,8 1.10.1969 - 1.1.1973
MERCEDES-BENZ 8 t LPO808 OM314.910 3,8 1.10.1969 - 1.1.1973
MERCEDES-BENZ UNIMOG U54/403 OM314.916 3,8 1.4.1966 - 1.2.1973
MERCEDES-BENZ UNIMOG U66/403 OM314.917 3,8 1.4.1969 - 1.2.1973
MERCEDES-BENZ UNIMOG U800 OM314.917 3,8 1.1.1977 - 1.1.1981
MERCEDES-BENZ UNIMOG U800L OM314.917 3,8 1.1.1977 - 1.1.1981
MERCEDES-BENZ UNIMOG U80/413 OM314.953 3,8 1.4.1969 - 1.2.1973

Cross reference

AVF (REMY) IM34, IM 34
BOSCH 0001401050
BOSCH 0001401066
BOSCH 0001413001
BOSCH 0001418001
BOSCH 0986011400
BOSCH 0986011530
EFEL 03106
EFEL 22801
HELLA 8EA737096001, 8EA 737 096-001
HELLA CS951, CS 951
IH 82068C92, 82 068 C92
IH 82068EX, 82 068 EX
LUCAS LRS00821
MAGNETI MARELLI 943252045, 9432 520 45
MAN 51262017012, 51 26201 7012
MERCEDES-BENZ 0011513601, 001 151 36 01
MERCEDES-BENZ 0021518401, 002 151 84 01
MERCEDES-BENZ 0031515901, 003 151 59 01
VOLVO 240519
VOLVO 6601769
VOLVO 6643899

Modifikace

Startér AZK5105 12V 3,0kW IS0116 11.130.116, 11130116

Náhradní díly

- Montážní sada AZK 16.909.079, 16909079
- Vtahovací zařízení AZK 16.909.078, 16909078
- Kryt zadního víka AZK 16.909.077, 16909077
- Sada kartáčů AZK 16.909.080, 16909080
- Spojka AZK 16.909.105, 16909105
- Přední víko AZK 16.909.091, 16909091
- Držák kartáčů AZK 16.909.082, 16909082
- Připojovací sada AZK 16.909.072, 16909072
- Zadní víko AZK 16.909.071, 16909071
- Pastorek AZK 16.909.070, 16909070
- Spínač AZK 16.909.073, 16909073
- Rotor AZK 16.909.076, 16909076
- Vinutí statoru AZK 16.909.075, 16909075
- Vinutí statoru AZK 16.909.074, 16909074
Generováno programem WebGen.cz