Alternátor AAN5819 14V 150A

Kód: IA1058
Kód OEM: 11.204.361, 11204361

Použití

CASE COMBINES 1420 D358/436/466 1.1.1981 - 1.1.1992
CASE COMBINES 1440 D358/436/466 1.1.1981 - 1.1.1992
CASE COMBINES 1460 D358/436/466 1.1.1981 - 1.1.1992
CASE COMBINES 1470 D436/466 1.1.1985 - 1.1.1992
CASE COMBINES 1480 D436/466 1.1.1985 - 1.1.1992
CASE COMBINES 1620 D358/436/466 1.1.1985 - 1.1.1992
CASE COMBINES 1640 D436/466 1.1.1985 - 1.1.1992
CASE COMBINES 1644 All 1.1.1993 - 1.1.1995
CASE COMBINES 1660 D436/466 1.1.1985 - 1.1.1992
CASE COMBINES 1666 All 1.1.1993 - 1.1.1997
CASE COMBINES 1668 All 1.1.1993 - 1.1.1997
CASE COMBINES 1670 DT466C 1.1.1989 - 1.1.1991
CASE COMBINES 1680 D436/DT466 1.1.1985 - 1.1.1992
CASE COMBINES 1682 All 1.1.1985 - 1.1.1992
CASE COMBINES 1688 1.1.1992 - 1.1.1994
CASE COMBINES 1690 DT466C 1.1.1985 - 1.1.1992
CASE COTTON PICKERS 1822 6-590/6-830 1.1.1986 - 1.1.1992
CASE COTTON PICKERS 1822 6-590/6-830 1.1.1986 - 1.1.1992
CASE COTTON PICKERS 2022 All 1.1.1988 - 1.1.1995
CASE COTTON PICKERS 2044 1.1.1991 -
CASE COTTON PICKERS 2055 6TA-830 1.1.1996 - 1.1.1998
CASE COTTON PICKERS 2155 6TA-830 1.1.1996 - 1.1.1998
CASE FARM 2055 All 1.1.1990 -
CASE FARM 7110 505 Diesel 1.1.1987 - 1.1.1993
CASE FARM 7120 505 Diesel 1.1.1987 - 1.1.1993
CASE FARM 7130, 7140 149/169 8,3 1.1.1988 -
CASE FARM 7140 6-504/505 Diesel 1.1.1987 - 1.1.1993
CASE FARM 7150 6-504/505 Diesel 1.1.1987 - 1.1.1993
CASE FARM 7210 6-504/505 Diesel 1.1.1993 - 1.1.1996
CASE FARM 7220 6-504/505 Diesel 1.1.1993 - 1.1.1996
CASE FARM 7230 6-504/505 Diesel 1.1.1993 - 1.1.1996
CASE FARM 7240 6-504/505 Diesel 1.1.1993 - 1.1.1996
CASE FARM 7250 6-505 Diesel 1.1.1993 - 1.1.1996
CASE FARM 7730 6-504 1.1.1987 - 31.12.1993
CASE FARM 8910 1.1.1997 -
CASE FARM 8920 1.1.1997 -
CASE FARM 8930 505 Diesel 01.01.0196 - 1.1.1997
CASE FARM 8940 1.1.1997 -
CASE FARM 8950 6-504 1.1.1997 - 31.12.1998
CASE FARM 9110 6-504 8,3 1.1.1986 - 1.1.1993
CASE FARM 9130 All 8,3 1.1.1986 - 1.1.1993
CASE FARM 9150 Cat.3306/L-10/855 1.1.1986 - 1.1.1993
CASE FARM 9170 L-10/855, 6-855 1.1.1986 - 1.1.1993
CASE FARM 9180 L-10/855, 6-855 1.1.1986 - 1.1.1993
CASE FARM 9210 6-504 1.1.1990 - 1.1.1996
CASE FARM 9230 6-504 1.1.1990 - 1.1.1996
CASE FARM 9240 6-504 1.1.1990 - 1.1.1996
CASE FARM 9380 1.1.1995 -
CASE FARM 9390 1.1.1995 -
CASE FARM 9830 1.1.1996 -
NEW HOLLAND 8970 -

Cross reference

BOSCH 0120468028
BOSCH 0986043480
CASE 202360T91, 202 360 T91
CASE 91448C2, 914 48 C2
CNH 1117965
CNH 87418225
CNH 87645566
CNH 9705428
CNH 9824834
DELCO REMY 10459037
DELCO REMY 10459367
DELCO REMY 10459498
DELCO REMY 10459547
DELCO REMY 1105538
DELCO REMY 1117898
DELCO REMY 19010147
FIAT 605576460
HELLA 8EL737080001, 8EL 737 080-001
HELLA 8EL737561001, 8EL 737 561-001
HELLA CA1381IR, CA 1381 IR
HELLA UA1108IR, UA 1108 IR
LESTER 12131
LESTER 7673
LUCAS LRA01667
VALEO 458343, 458 343
WILSON 90156169, 90-15-6169

Modifikace

Alternátor AAN5138 14V 150A IA1058 11.203.124, 11203124
Alternátor AAN5155 14V 14A IA1058 11.203.198, 11203198
Alternátor AAN5701 14V 150A IA1058 11.203.719, 11203719
Alternátor AAN8151 14V 150A IA1058 11.204.239, 11204239

Náhradní díly

- Šroub AAN 16.300.216, 16300216
- Stator AAN 14V 150-175A 16.350.609, 16350609
- Rotor AAN 16.362.820, 16362820
- Kryt zadního víka AAN 16.420.721, 16420721
- Přední víko AAN 16.907.059, 16907059
- Ložisko před.víka AAN 16.907.060, 16907060
- Montážní sada AAN 16.907.061, 16907061
- Regulátor AAN 14V 16.908.881, 16908881
- Ložisko zad.víka AAN 16.915.145, 16915145
- Zadní víko AAN 16.915.306, 16915306
- Diodový blok AAN 14V 150A 16.915.858, 16915858
Generováno programem WebGen.cz