Startér AZJ3131 24V 4.0kW 9z

Kód: IS0490
Kód OEM: 11.130.490, 11130490

Použití

AIFO 8361 .05.500 160PS 8,1 1.3.1980 - 1.6.1983
AIFO 8361 .25.500 175PS 8,1 1.3.1980 - 1.6.1983
IVECO OM-8360 5 200 8,1 1.6.1983 - 1.12.1990
IVECO OM-8361 5 500 8,1 1.6.1983 -
IVECO OM-8361 5 501 8,1 1.1.1984 -
IVECO OM-8361 25 500 8,1 1.6.1983 - 1.12.1985
IVECO OM-8361 25 501 8,1 1.1.1984 - 1.12.1985
IVECO OM-8361 25 510 8,1 1.5.1984 -
IVECO OM-8361 25 511 8,1 1.4.1986 -
IVECO OM-8361 SI 10.00 8,1 1.1.1990 -
IVECO OM-8361 SRI 8,1 1.6.1990 -
IVECO OM-8361 SRI 26 8,1 1.12.1989 -
IVECO OM-8361 SRI 26.00 8,1 1.12.1989 -
AIFO 8361 5 530 8,1 1.1.1978 - 31.12.1983
BENFRA 10 CH Aifo-8361I000 8,1 1.1.1982 - 1.12.1983
BENFRA 10 CH Aifo-8361I01 8,1 1.1.1984 - 1.6.1985
BENFRA 9.11 Aifo-8361SI000 8,1 1.9.1985 - 1.12.1987
BENFRA 9.11 Aifo-8361SI10.00 5,9 1.1.1988 - 1.6.1991
BENFRA 9.12 Aifo-8361SI10.00 5,9 1.1.1990 -
BENFRA 9.32 Aifo-8361SI10.00 5,9 1.1.1990 -
FIAT 540 ,DT 8035.02.302 2,6 1.3.1972 - 1.6.1978
FIAT-ALLIS 645 B 8361.05.500 8,1 1.12.1980 - 1.12.1982
ASTRA BM 201 OM-8360.05.200 8 1.3.1980 -
ASTRA BM 201 OM-8360.05.300 8 1.6.1979 -
ASTRA BM 44D12R OM-8360.05.200 8,1 1.4.1991 -
FIAT 50 F10 OM-8340.04.250 4,6 1.4.1978 - 1.12.1982
FIAT 55 F9 8340.04. 4,6 1.6.1977 - 1.12.1979
FIAT 60 F10 OM-8340.04.250 4,6 1.1.1979 - 1.12.1982
FIAT 65 F10 OM-8340.04.200 4,6 1.4.1978 - 1.10.1980
FIAT 70 F10 8340.04.250 4,6 1.4.1978 - 1.10.1980
FIAT 75 F10 8340.04. 4,6 1.4.1978 - 1.6.1980
FIAT 79 F10 OM-8340.04.200,250 4,6 1.6.1979 - 1.12.1982
FIAT 110 NC OM-8360.04.200 6,9 1.5.1978 - 1.12.1981
FIAT 130 NC OM-8360.04.300 6,9 1.5.1978 - 1.7.1984
FIAT 130 NC14,NT14 OM-8360.04.200 6,9 1.5.1978 - 1.7.1984
FIAT 130 NC,NR,NT20 8220.02 9,6 1.8.1979 - 1.5.1980
FIAT 150 NC17 8360.03. 8,1 1.1.1976 - 1.12.1979
FIAT 150 NC,NT20 8220.02. 9,6 1.1.1976 - 1.5.1980
FIAT 159 .17 OM-8360.05.254 8,1 1.3.1977 - 1.7.1982
FIAT 160 .26 8210.02.020 13,8 1.1.1980 - 1.10.1982
FIAT (BR) 129 16 8360.05.B 8,1 1.1.1979 - 1.6.1982
FIAT (BR) 130 CP3 7,4 1.1.1979 - 1.12.1982
IVECO 50 10 OM-8340.04.200,250 4,6 1.1.1979 - 1.10.1983
IVECO 50 10 OM-8340.04.300,362 4,6 1.1.1979 - 1.10.1983
IVECO 60 10 OM-8340.04.200,250 4,6 1.5.1982 - 1.1.1987
IVECO 65 10 8340.04.300,362 4,6 1.5.1982 - 1.1.1987
IVECO 65 10 OM-8340.04.200,250 4,6 1.1.1983 - 1.9.1984
IVECO 75 E15 Fiat-8060.25R.4200 6 1.1.1991 - 1.12.1992
IVECO 79 10 OM-8340.04.200,300 4,6 1.1.1983 - 1.1.1987
IVECO 79 14 Fiat-8060.05.280 5,9 1.7.1988 - 1.12.1992
IVECO 79 14S Fiat-8060.05 5,9 1.12.1988 - 1.12.1992
IVECO 80 E15 Fiat-8060.25R.4200 6 1.1.1991 -
IVECO 80 E18 Fiat-8060.25V.4000 6 1.1.1991 -
IVECO 80 E21 Fiat-8060.45.4100 6 1.1.1991 -
IVECO 80 E21 Fiat-8060.45.4180 6 1.1.1991 -
IVECO 100 E15 Fiat-8060.25R.4200 6 1.1.1991 -
IVECO 100 E18 Fiat-8060.25V.4000 6 1.1.1991 -
IVECO 100 E21 Fiat-8060.45.4100 6 1.1.1991 -
IVECO 100 E21 Fiat-8060.45.4180 6 1.1.1992 -
IVECO 110 17W Fiat-8060.24.678 5,5 1.9.1983 - 1.12.1984
IVECO 110 17W Fiat-8060.25.678 5,9 1.7.1987 -
IVECO 115 14 Fiat-8060.04.630 5,5 1.9.1983 - 1.10.1985
IVECO 115 14 Fiat-8060.05.200 5,9 1.11.1985 - 1.12.1991
IVECO 115 17 Fiat-8060.24.601 5,5 1.9.1983 - 1.12.1985
IVECO 115 17 Fiat-8060.25.600 5,9 1.1.1986 -
IVECO 120 E15 Fiat-8060.25R.4280 6 1.12.1991 -
IVECO 120 E18 Fiat-8060.25V.4080 6 1.9.1991 -
IVECO 120 E23 Fiat-8060.45.6090 6 1.2.1992 -
IVECO 120 E23 Fiat-8060.45S.6800 6 1.10.1991 -
IVECO 130 E15 Fiat-8060.25R.4280 6 1.2.1992 -
IVECO 130 E18 Fiat-8060.25V.4080 6 1.11.1991 -
IVECO 130 E23 Fiat-8060.45.6090 6 1.4.1992 -
IVECO 130 E23 Fiat-8060.45S.6000 6 1.11.1991 -
IVECO 135 14 Fiat-8060.04.630 5,5 1.9.1983 - 1.10.1985
IVECO 135 14 Fiat-8060.05.200 5,9 1.11.1985 - 1.12.1991
IVECO 135 17 Fiat-8060.24.601 5,5 1.9.1983 - 1.12.1985
IVECO 135 17 Fiat-8060.25.600 5,9 1.1.1986 -
IVECO 145 17 Fiat-8060.25.600 5,9 1.2.1986 -
IVECO 150 17 OM-8360.05.200 8,1 1.7.1982 - 1.10.1984
IVECO 150 E15 Fiat-8060.25R.4280 6 1.12.1991 -
IVECO 150 E18 Fiat-8060.25V.4080 6 1.9.1991 -
IVECO 150 E23 Fiat-8060.45.6090 6 1.2.1992 -
IVECO 150 E23 Fiat-8060.45S.6800 6 1.10.1991 -
IVECO 159 17 OM-8360.05.254 8,1 1.7.1982 - 1.9.1986
IVECO 175 17 Fiat-8060.25.600 5,9 1.9.1986 -
IVECO 180 E21 Fiat-8060.45.4100 6 1.4.1992 -
IVECO 260 E23T Fiat-8060.45S.6700 6 1.12.1991 -
IVECO 280 E23T Fiat-8060.45S.6700 6 1.12.1991 -
IVECO A 55-10 OM-8340.04.300 4,6 1.5.1982 - 1.7.1987
IVECO A 55-13 Fiat-8060.04.658 5,5 1.12.1979 - 1.12.1988
IVECO A 55-14 Fiat-8060.05.246 5,9 1.12.1988 - 1.12.1991
IVECO A 60-10 OM-8340.04.040 4,6 1.11.1979 - 1.6.1988
IVECO A 70-12 OM-8340.05.200 5,4 1.1.1983 - 1.1.1985
IVECO A 70-14 Fiat-8060.05.246 5,9 1.5.1988 - 1.6.1991
IVECO A 79-14 Fiat-8060.05.285 5,9 1.7.1988 - 1.12.1993
IVECO A 90-14 Fiat-8060.05.246 5,9 1.5.1988 - 1.6.1991
OM (BRESCIA) 50 NC10 8340.04 4,6 1.9.1977 - 1.12.1982
OM (BRESCIA) 50 OM10 8340.04.250 4,6 1.7.1977 - 1.12.1982
OM (BRESCIA) 50 OM10 8340.04.352 4,6 1.7.1977 - 1.12.1980
OM (BRESCIA) 50 OM10 8340.04.362 4,6 1.7.1977 - 1.12.1982
OM (BRESCIA) 55 NC10 8340.04 4,6 1.9.1977 - 1.12.1979
OM (BRESCIA) 55 OM10 8340.04.250 4,6 1.7.1977 - 1.12.1982
OM (BRESCIA) 55 OM10 8340.04.352 4,6 1.7.1977 - 1.12.1980
OM (BRESCIA) 55 OM10 8340.04.362 4,6 1.7.1977 - 1.12.1982
OM (BRESCIA) 65 NC10 8340.04 4,6 1.9.1977 - 1.12.1982
OM (BRESCIA) 65 OM10 8340.04.250 4,6 1.7.1977 - 1.5.1982
OM (BRESCIA) 65 OM10 8340.04.352 4,6 1.7.1977 - 1.12.1980
OM (BRESCIA) 65 OM10 8340.04.362 4,6 1.7.1977 - 1.12.1980
OM (BRESCIA) 70 OM10 8340.04.250 4,6 1.7.1977 - 1.5.1982
OM (BRESCIA) 70 OM10 8340.04.352 4,6 1.7.1977 - 1.12.1980
OM (BRESCIA) 70 OM10 8340.04.362 4,6 1.7.1977 - 1.12.1980
OM (BRESCIA) 75 NC10 8340.04 4,6 1.9.1977 - 1.12.1980
OM (BRESCIA) 75 OM10 8340.04.250 4,6 1.7.1977 - 1.5.1982
OM (BRESCIA) 75 OM10 8340.04.352 4,6 1.7.1977 - 1.12.1980
OM (BRESCIA) 75 OM10 8340.04.362 4,6 1.7.1977 - 1.12.1980
ZASTAVA 635 -
ZASTAVA 640 -
ZASTAVA 645 -
ZASTAVA 650 -

Cross reference

BOSCH 0001360063
BOSCH 0001368020
BOSCH 0986011330
BOSCH 0986011331
EFEL 11430
FIAT 4706008
FIAT 4716026
FIAT 4716062
FIAT 4737756
FIAT 4755111
FIAT 4807379
FIAT 77050262
FIAT 77050562
HELLA 8EA726142001, 8EA 726 142-001
HELLA CS394, CS 394
LUCAS LRS00841
MAGNETI MARELLI 30281020, 302 810 20
MAGNETI MARELLI 63216740, 632 167 40
MAGNETI MARELLI 63216741, 632 167 41
MAGNETI MARELLI 943252228, 9432 522 28
MAGNETI MARELLI MSN521, MSN 521
MAGNETI MARELLI MT67C, MT 67 C
MAGNETI MARELLI MT67CA, MT 67 CA
MAGNETI MARELLI MT67CB, MT 67 CB
PRESTOLITE 859542
VALEO 455518, 455 518

Modifikace

Startér AZJ3515 24V 3,0kW IS0490 11.130.124, 11130124

Náhradní díly

- Zapínací páka AZJ 16.905.853, 16905853
- Sada kartáčů AZJ 16.905.695, 16905695
- Zadní víko AZJ 16.905.481, 16905481
- Držák kartáčů AZJ 16.906.638, 16906638
- Vinutí statoru AZJ 24V 4.0kW 16.906.637, 16906637
- Servisní sada AZJ 16.906.505, 16906505
- Spínač AZJ 16.905.232, 16905232
- Přední víko AZJ 16.281.128, 16281128
- Ložisko břemenového víka AZE,J,F 15.120.243, 15120243
- Ložisko kolektorového víka AZJ 15.120.155, 15120155
- Volnoběžka AZJ 9z 16.901.657, 16901657
- Rotor AZJ 24V 16.361.529, 16361529
- Mezistěna AZJ 16.281.299, 16281299
Generováno programem WebGen.cz